China World Trade Center Tower 3
China World Trade Center Tower 3 SOM

82 поверхи, 2041 сходинки, 330 метрів: марафонці підкорили найвищий хмарочос Пекіну

Переможцем серед чоловіків став поляк Пьотр Лободзінський. У жіночому забігу найспритнішою виявилася спортсменка з Австралії Сьюзі Волшам

82 поверхи, понад дві тисячі сходів – таку дистанцію здолали легкоатлети в Пекіні. 900 спортсменів із різних країн підкорювали найвищий хмарочос китайської столиці – вежу Китайського всесвітнього торгового центру. Його висота – 330 метрів. Такі забіги проводять в усьому світі – у найбільших містах. У Пекіні ж – уже п'ятий раз.

Переможцем серед чоловіків став поляк Пьотр Лободзінський. У жіночому забігу найспритнішою виявилася спортсменка з Австралії Сьюзі Волшам.

"Чомусь весь час я їжджу на перегони далеко від дому. Після перельоту я був дуже втомлений, але добре виспався, і наступного дня вранці вже почувався нормально. Усе ж це невелика дистанція – десь 10 хвилин. Але я виснажений", – поділився враженнями спортсмен із Польщі.

"Це дуже корисно для здоров'я, тому що надає тонус м'язам. І такі вправи не забирають багато часу, ви можете добре потренуватися за 15 хвилин чи за півгодини на день. Усі калорії – згорають, м'язи – міцнішают ", – розповіла спортсменка з Австралії.

Дивіться також фотогалерею:

Півстолітня традиція: В Австралії понад 80 тисяч людей взяли участь у благодійному марафоні – фото

Забіг в Австралії
/
Забіг в Австралії
/
Забіг в Австралії
/
Забіг в Австралії
/
Забіг в Австралії
/
Забіг в Австралії
/

Попередній матеріал
На відпочинку в Єгипті загинув український депутат і ветеран АТО
Наступний матеріал
Міністр оборони США привіз військове обладнання для ЗСУ