'Останній дзвоник'
'Останній дзвоник' 5 канал

"Коронований останній дзвоник": як завершують навчальний рік у Чернівцях

Читайте по-русски
Неординарний навчальний рік закінчить прощальний дзвоник, такий же віртуальний, як і останні уроки

"Останній дзвоник" онлайн. Через карантин цього року не буде традиційного урочистого формату святкування. Щоб підтримати цьогорічних випускників та їхніх вчителів, по всій країні організовують онлайн-заходи. Спеціальні програми, присвячені "Останньому дзвонику – 2020", транслюватимуть після 12:00 години на комунальному телеканалі "Київ".

"Коронований останній дзвоник" – так у Чернівцях жартома називають цьогорічне святкування завершення навчального року. Протягом останніх двох місяців педагогам, як і в багатьох інших школах світу, довелося швидко опановувати ґаджети та іншу комп'ютерну техніку, а учням дистанційно вчитися. Про те, як на Буковині завершують навчальний рік, знають наші чернівецькі кореспонденти "5-го".

Завуч 5-ї гімназії Галина Абрамюк робить дистанційну перекличку. І так починається кожний її робочий день останні два місяці. До навчання на відстані уже звикли, втім, школярі кажуть: їм бракує спілкування з однокласниками та вчителями.

"Багато хто помиляється, що завдяки карантину в 11-класників було більше часу для ЗНО, у нас забрали останній момент нашого дитинства. Ми його уже не повернемо", – жаліється випускниця Чернівецької гімназії № 5 Ольга Турчак.

"Ми як діти завжди мріяли, аби був карантин, вдома посидіти, не вчитися. Але коли це так довго – це важко. Було емоційне вигорання. Не знаєш, за що братися, що робити", – каже випускниця Аріанна Волощук.

Неординарний навчальний рік закінчить прощальний дзвоник, такий же віртуальний, як і останні уроки.

"Це було в секреті трохи. Сценарний план. Втім, знаємо, що буде підключення по класах, будуть онлайн-номери, записані раніше. До однієї години часу все буде відбуватись", – повідомив начальник управління освіти Чернівців Сергій Мартинюк.

Дзвоник, як естафету наступним учням, передають педагоги.

"Аби діти відчули завершення свята, ми готуємось цей тиждень. Буде останній дзвінок, але він лунатиме з рук учителів", – розповідає завуч Чернівецької гімназії № 5 Галина Абрамюк.

"Ми вас любимо і всього вам найкращого", – побажала директорка Чернівецької гімназії № 5 Тетяна Мінакова.

Попереду у випускників зовнішнє незалежне тестування, яке цього року його проводять майже на місяць пізніше ніж зазвичай.

Сніжана Юр'єва, Анатолій Никифоряк, Максим Шварцман, Чернівці

Попередній матеріал
Масова стрілянина у Броварах: що розповіли очевидці та як кваліфікує події поліція – включення
Наступний матеріал
Зеленському варто не переслідувати Порошенка, а з'ясувати, звідки в Деркача записи – експосол Пайфер
Loading...

"Школа онлайн": Урок, присвячений Дню пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу – відео

"Всеукраїнська школа онлайн" для 7 класу на 18 травня

Гіроскутер від "5 каналу" виграла школярка Владислава з Києва

Вчися і вигравай гіроскутери: "Всеукраїнська школа онлайн" для 7 класу на 15 травня

"Всеукраїнська школа онлайн" на 14 травня – уроки для 7 класу

"Всеукраїнська школа онлайн" на 13 травня – уроки для 7 класу