Гіроскутер від "5 каналу" виграла Владислава з Києва
Гіроскутер від "5 каналу" виграла Владислава з Києва 5 канал

Гіроскутер від "5 каналу" виграла школярка Владислава з Києва

Читайте по-русски
Школярка каже, що давно хотіла його собі купити, ба навіть почала збирати гроші

Черговий гіроскутер від "5 каналу" отримала Владислава – школярка з Києва. Цього тижня вона стала останньою переможницею вікторини в межах "Всеукраїнської школи онлайн".

Дівчина кожен онлайн-урок уважно спостерігала за зображеннями різних грошових номіналів, які з'являлися на екранах телевізору. Згодом надіслала правильну відповідь-суму на Viber-номер. І зрештою, саме Владиславу обрали через інтернет-сервіс випадкового відбору Random.

Незабаром "5 канал" надішле подарунок дівчині.

"Я дуже давно хотіла собі його купити і навіть почала збирати гроші, але я ще велику суму не назбирала і я побачила, що можна просто виграти. І вирішила, ну чому не спробувати. І я все ж таки виграла", – розповіла семикласниця.

Така акція розпочалася 13 квітня і триватиме до кінця карантину, поки транслюватимуться онлайн-уроки. По буднях під час уроків в етері "5 каналу" на екрані з'являтимуться зображення грошей різного номіналу. Глядачі мають підрахувати їхню суму.

А після закінчення уроків того ж дня до 12:10 надіслати відповідь у вайбер, номер якого ви бачите зараз на своєму екрані. Повідомлення надіслані після 12:10 участі в акції не братимуть. Власника гіроскутера визначаємо щоп'ятниці.

Попередній матеріал
Епідемія та безгрошів'я: чи є у влади план проти зубожіння країни – "Копійка до копійки"
Наступний матеріал
Один важкий, є ампутації: до Києва доправили 10 поранених українських армійців
Loading...