Гіроскутер
Гіроскутер 5 канал

П'ять щасливчиків на "5-му каналі": як школярі стали власниками новеньких гіроскутерів

Читайте по-русски
Протягом місяця тривала вікторина на "5-му каналі", яку транслювали в межах "Всеукраїнської школи онлайн"

Понад 2 тисячі учасників, сотні правильних відповідей і лише 5 щасливчиків. "5 канал" визначив усіх переможців вікторини, яку проводили в межах "Всеукраїнської школи онлайн". Головний приз – гіроскутер – отримали школярі з різних куточків України. Вони просто рахували гроші, зображення яких з'являлось на телеекрані, і надсилали правильну відповідь на Viber "5 каналу". 

П'ять радісних облич на "5-му каналі". До кожного із цих семикласників ми навідувалися, аби вручити наш подарунок, наш суперприз. Блакитно-вогняний гіроскутер, досить легкий, працює від акумулятора і швидкий.

Майже тиждень школярка з Києва Владислава вчиться їздити на новенькому транспорті. Дівчина пильно спостерігала за вікториною на "5 каналі". Підрахувала гроші, надіслала правильну відповідь, а потім її номер обрав сервіс випадково відбору random. Усе склалося.

"Спочатку гадала, що це був лохотрон, а виявилось що це справді був "5-й канал", що я виграла і мені дуже сильно повезло", – розповіла школярка Владислава Поспішна.

Суперприз від "5-го" став для дівчини гарним подарунком на день народження, який Владислава святкує 27 травня. Через кілька місяців школярка обіцяє осідлати свій гіроскутер, бо кататися є де.

"Можна навколо нашого озера, біля школи, а також, у кого є дача, можна на дачі кататися по асфальту", – міркує власниця призу.

А поки що семикласниця їздить із маминою підтримкою.

"Вона перший день після онлайн-уроків почала вчитись кататись. Самостійно, з підтримкою перші рази, а потім сама", – каже мати Наталія Поспішна.

Окрім Владислави, гіроскутер від "5-го каналу" дістався ще двом ученицям віртуальної школи з Києва – Христині та Жанні. Також подарунок виграли семикласники – Тетяна з Миколаївщини та Дмитро з Дніпра.

"Мені здається, такого, як в мене, немає ні в кого", – радіє переможець вікторини Дмитро Капацина.

Понад 2 тисячі учасників, сотні правильних відповідей щодня. Протягом місяця тривала вікторина на "5-му каналі", яку транслювали в межах "Всеукраїнської школи онлайн". Такі розіграші гіроскутерів спонукали школярів дивитись відеоуроки.

"Ми подумали, і вирішили для себе, що треба дати подарунок для людей, які реально відчувають, що вони хочуть вчитися. Це дуже хороший стимул, для того, щоб не просто приходити дивитись, а бути більш уважними і розуміти, що там відбувається. Ну і паралельно розвивати ще один навичок, який дає тобі можливість щось заробити після того, якщо ти щось порахуєш", – зауважив генеральний директор "5-го каналу" Володимир Мжельський.

Мирослав Солонар, Данило Буланенко, "5 канал"

Попередній матеріал
Штурм Музею Гончара: у ДБР пояснили дії своїх спецпризначенців
Наступний матеріал
Міський голова Черкас подав до суду на Зеленського
Loading...

"Всеукраїнська школа онлайн" для 7 класу на 18 травня

Вчися і вигравай гіроскутери: "Всеукраїнська школа онлайн" для 7 класу на 15 травня

"Всеукраїнська школа онлайн" на 14 травня – уроки для 7 класу

"Всеукраїнська школа онлайн" на 13 травня – уроки для 7 класу

Стало відомо, коли відбудеться ЗНО

"Всеукраїнська школа онлайн" на 12 травня – уроки для 7 класу