Сашко Положинський
Сашко Положинський 5 канал

"Контролює Луцьк і всю область": Палиця об'єднав усіх місцевих олігархів Волині – Положинський

Читайте по-русски
Музикант вирішив не балотуватися на посаду міського голови Луцька, бо не має потужної команди

У Луцьку дуже багато невирішених проблем, які накопичувалися роками, зазначив музикант Сашко Положинський. Про це він сказав в ефірі програми "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі".

За словами Положинського, він не балотуватися на посаду міського голови Луцька, адже на цій посаді треба мати потужну команду.

"Такої команди у мене, на жаль, немає, хоч мене і переконували, що фахівці знайдуться, що вони є в Луцьку, вони є в Україні і з задоволенням приїдуть до Луцька працювати. Але я не був впевнений, що це так", – зазначив Положинський.

"Найгірше те, що я не був впевнений, що зможу знайти спільну мову з міською радою. І зараз бачу результати виборів, і розумію, що, найімовірніше, я би не знайшов з цією міською радою спільної мови, якби виграв вибори", – наголосив музикант.

Він зазначив, що за результатами місцевих виборів істотний вплив у міськраді матиме політсила олігарха Ігоря Палиці.

"У нас домінує Ігор Палиця і "За майбутнє". В межах цього бренду він об'єднав всіх місцевих олігархів, всіх місцевих впливових політиків. Він контролює місто і всю область. Якщо зараз його кандидатура виграє вибори на посаду міського голови, то тоді буде дуже складно відстоювати інтереси Луцька", – сказав музикант.

Проте він наголосив, що якщо кожна політсила, яка пройшла в раду, дійсно представлятиме інтереси Луцька, а не співпрацюватиме із Палицею, то "За майбутнє" більшості у міськраді не матиме.

Раніше 5.UA розповідав, що партія-новачок "За майбутнє" напряму пов'язана з олігархом Ігорем Коломойським, який витрачає нечувані суми, аби привести до влади старих і нових корупціонерів.

Попередній матеріал
"Антоненко безпідставно перебуває у в'язниці вже майже рік": Положинський про те, чому не взяв орден від Зеленського
Наступний матеріал
У "червоній" зоні 11 обласних центрів – яка ситуація з коронавірусом у регіонах
Loading...