Едуард Матюха
Едуард Матюха 5 канал

Колишній "народний мер" окупованої Горлівки виявився українським розвідником – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Інформацію про роботу Матюхи на українську розвідку підтвердив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький

  Колишній "народний мер" Горлівки, підконтрольної так званій "ДНР", Едуард Матюха виявився українським розвідником, який працював п'ять років серед бойовиків. Про це йдеться в "ТСН.тиждень".

  Інформацію про роботу Матюхи на українську розвідку підтвердив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

  "Дійсно, Едуард – це та людина, яка надавала необхідну інформацію про реальну ситуацію на окупованих територіях", – заявив Скібіцький.

  Матюха був "народним мером" Горлівки, але пішов із посади через суперечки, які він назвав своїм робочим завданням. Потім він займав посаду першого секретаря міського комітету Компартії в "ДНР".

  Едуард Матюха збирав інформацію про дії Росії та "заводив контакти із російськими комуністами".

  Розвідник розповів, зокрема, що проросійські невизнані республіки – Абхазія, Північна Осетія, Придністров'я, "ДНР" і "ЛНР" координуються Кремлем через КПРФ. У партії за це відповідає депутат Тайсан Казбек Кучуковіч. Саме ці люди керують "гуманітарною допомогою" для мешканців Донбасу.

  Матюха розповів, що Москва має запасні плани щодо Донбасу, а саме проведення референдуму про включення "ДНР" і "ЛНР" до складу Росії, або створення так званої "Новоросії" із військовим захопленням Харкова та Одеси.

  Нині Матюха повернувся на підконтрольну Україні територію. У сюжеті повідомляється, що дружина розвідника не знала про роботу чоловіка, і п'ять років думала, що він працює на бойовиків.

  Як повідомляв 5.UA, за даними розвідки, в ОРДЛО місцевих змушують вступати в лави ЗС Росії попри проблеми зі здоров'ям. 

  Попередній матеріал
  Ситуація в ООС: ворог гатить із мінометів та СПГ
  Наступний матеріал
  У Чорному морі біля Румунії перевернулося вантажне судно, що перевозило 14 тисяч овець – подробиці
  Loading...