Розвідники ООС
Розвідники ООС 5 канал

"Ворог думає, що в безпеці, а я в 30 метрах лежу": як працюють розвідники ООС

Вдягнувши маскувальні костюми, армійці вирушають за визначеними координатами – жодної команди вголос, усе лише жестами...

Їхні завдання – піти та повернутися з інформацією. Справа не з легких, тож тренування з фізичної підготовки і тактики ведення розвідки – це не забаганка, а запорука вдалого повернення. На одному з вишколів розвідників на Луганщині побувала кореспондент "5 каналу":

Євген – третій рік в армії. Служить розвідником. Розповідає, що разом із побратимами пройшов десятки кілометрів окупованими землями. Був поранений, однак повернувся на передову: "Місяць відновлювався. В мене було дотичне поранення. І назад повернувся. Це моя професія. Іншим я себе не бачу ніде в армії".

Коли немає бойових завдань, ранок розвідників починається з навчань. Спочатку – фізична підготовка. Після спортивних занять – навчання з тактики ведення розвідки.

За легендою навчань, піхотинці помітили рух противника на умовній ділянці фронту. Розвідники мають перевірити кількість особового складу та техніки ворога в цьому секторі. Вдягнувши маскувальні костюми, армійці вирушають за визначеними координатами.

Жодної команди вголос, усе лише жестами. Розвідники знають, один зайвий рух – і вони можуть викрити себе. Фізична підготовка, витривалість, патріотизм і повний контроль над власними емоціями. Все це – запорука успішної операції.

"Якщо ми себе викриємо, вже наступного разу туди ми так вільно не підемо. Є потайні підходи. Противник буде думати, що він не помічений. Противник буде думати, що він у безпеці. Але він не знає, що за 30 метрів я лежу і дивлюся на нього", – каже Сергій.

Вночі, зазвичай, розвідники спостерігають за ворогом, а вдень – вирушають на окуповану територію:"Головне завдання розвідника – з противником не розпочати бій, добути інформацію і повернутися. Якщо розвідник вступає в бій, то завдання вже вважається не виконаним. Доводиться стримувати бійців".

За час оборони на Луганському напрямку розвідники знайшли чимало доказів причетності росіян до агресії на сході.

Знаходили і схрони, і докази присутності російської федерації безпосередньо на нашій території. І російське озброєння. І російські індивідуальні сухпайкі виробництва Російської Федерації. На даний момент ситуація контрольована і про противника зрозуміло все.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

"Українська гордість і міць": як розвідники ЗСУ силу в АТО випробовують – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Уперше за часи незалежності: в Києві відкрили пам'ятник отаману УНР Симону Петлюрі
Наступний матеріал
"Газпром" не визнає рішення Стокгольмського арбітражу – Клімкін за підсумками переговорів
Loading...

Військовим і найманцям РФ на сході оформлюють паспорти терористичних "Л/ДНР" – розвідка

16 порушень режиму тиші: штаб зафіксував, з якої зброї гатили бойовики минулої доби

Терористи глушать безпілотники СММ ОБСЄ, що проводять аеророзвідку на сході

Для них цивільні – живий щит: бойовики ховають танки і САУ під будинками мирних мешканців

Бійці "Холодного Яру" збили ворожий безпілотник з осколковою вибухівкою – відео

Гроші отримував від РФ: на сході викрили пособника російських спецслужб