У Чорному морі перевернулося вантажне судно
У Чорному морі перевернулося вантажне судно YouTube / Constanta 100%

У Чорному морі біля Румунії перевернулося вантажне судно, що перевозило 14 тисяч овець – подробиці

Читайте по-русски
На місці події проводиться операція з порятунку овець, які знаходилися на борту. Невелику кількість тварин, які плавали в морі, вдалося врятувати. Однак, як вважають рятувальники, багато овець потонули

У Румунії перекинувся вантажне судно, на борту якого перебувало 14 тисяч овець. В операції з порятунку тварин беруть участь поліцейські, пожежники і військово-морський флот Румунії, повідомляє ВВС.

Велике вантажне судно Queen Hind, що йшло під прапором острівної держави Палау в Тихому океані, перевернулося вранці в неділю, після того, як покинуло румунський порт Мідія недалеко від Констанца на узбережжі Чорного моря.

Cудно прямувало в портове місто Джидда у Саудівській Аравії. У порт Мідія воно прибуло напередодні з лівійської столиці Тріполі.

На борту судна було 22 члени екіпажу – усі громадяни Сербії. Одного із врятованих членів екіпажу доставили до лікарні з переохолодженням. З іншими членами екіпажу все в порядку, їхньому здоров'ю ніщо не загрожує.

На місці події проводиться операція з порятунку овець, які знаходилися на борту. Невелику кількість тварин, які плавали в морі, вдалося врятувати. Однак, як вважають рятувальники, багато овець потонули.

Чому судно перекинулося, поки невідомо. Як зазначила влада, розслідування буде проводитися після того, як завершиться операція з порятунку овець.

Як повідомляв 5.UA, в ніч на 22 листопада в Одеській затоці танкер "Делфі" під прапором Молдови сів на мілину за кілька десятків метрів від берега Одеси. Екіпаж евакуювали. За попередніми даними, судно могло перевозити контрабанду.

Танкер прибило до берегів Одеси: як водолази витягували проблемний екіпаж судна – фото

Порятунок людей з танкера Delfi
/
Порятунок людей з танкера Delfi
/
Порятунок людей з танкера Delfi
/
Порятунок людей з танкера Delfi
/
Порятунок людей з танкера Delfi
/
Порятунок людей з танкера Delfi
/

Попередній матеріал
Колишній "народний мер" окупованої Горлівки виявився українським розвідником – ЗМІ
Наступний матеріал
Вибори в Гонконзі: опозиція забирає рекордні 90% місць
Loading...