ru.krymr.com

Хімічні викиди в Армянську: Херсонщина готова прийняти дітей з окупованого Криму

Дітям на Херсонщині готові надавати медичну і реабілітаційну допомогу

Херсонщина готова евакуювати дітей із Каланчацького і Чаплинського районів, розташованих у зоні впливу кримського "Титану", а також готова прийняти в себе дітей із населених пунктів півострова, які постраждали від виробничої діяльності заводу. Про це поінформував журналістів голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, повідомляє "Укрінформ".

"Ми зараз прораховуємо, моделюємо різні варіанти наслідків. Якщо нам доведеться евакуювати наших дітей (із населених пунктів Каланчацького і Чаплинського району, розташованих у зоні впливу заводу "Титан" – 5.UA), то, відповідно, для цього є потужності. Ми сьогодні готові приймати і дітей з Криму, які потерпають від цих викидів, готові надавати їм медичну і реабілітаційну допомогу", – сказав Гордєєв.

Як він зазначив, облдержадміністрація вже написала відповідні листи в Генічеський район, щоб там забронювали для каланчацьких і чаплинських дітей дитячі табори і не закривали їх після сезону.

"Так само будемо працювати зараз ще зі Скадовським та Голопристанським районами (які теж є курортними приморськими районами області – Ред.)", – наголосив голова ОДА.

Як повідомляв 5.UA, в ніч на 24 серпня в місті Армянськ на півночі окупованого РФ Криму з'явився невідомий наліт "липкої іржі", яким вкрилися металеві предмети. Крім того, жителі скаржилися на першіння в горлі, висип і загальне нездужання. Окупаційна влада заявила, що забруднення повітря пов'язано з випарами вмісту кислотного накопичувача, в який скидають хімічні відходи з 1971 року. У зв'язку з цим завод "Кримський титан" призупинив свою роботу. З Армянська вивезли всіх дітей шкільного та дошкільного віку. Додамо, українська розвідка з'ясувала, що причиною хімічних викидів на півночі окупованого РФ Криму стало влучання снарядів у технологічні ємності під час тренувань підрозділів збройних сил РФ.

"За два дні все згоріло": оприлюднені наслідки "хімічної атаки" у Криму

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Росії повідомили, що Сенцов не припинить голодування
Наступний матеріал
"Хімічна атака" у Криму: в зоні викидів – шість сіл Херсонської області

"Хімічна атака" у Криму: в Херсонській області госпіталізували 15 дітей – як прокоментували у Денісової

Від небезпечних викидів на заводі "Титан" постраждали діти на Херсонщині – ОДА

100% явка: на Херсонщині стартували тактичні навчання тероборони

Експертиза підтвердила: в британському Еймсбері також був російський "Новачок"

На Херсонщині через проблеми на "Кримському Титані" питна вода перенасичена хлоридами

У Херсоні зафіксували перевищення вмісту хімічних речовин у повітрі