5 канал

Капітальний ремонт школи в Рубіжному перетворився на масштабний потоп

На капітальний ремонт даху школи №10 Рубіжного, який протікав майже 30 років, витратили понад 7 млн грн. Але ремонт перетворився на потоп – через рясні дощі

Капітальний ремонт однієї зі шкіл Рубіжного на Луганщині перетворився на масштабний потоп. Дах підрядники взялися ремонтували під дощем. В результаті водою залило увесь горішній поверх навчального закладу. Підрядники розводять руками, вчителі борються з водою та пліснявою, а чиновники шукають гроші на новий ремонт.

На капітальний ремонт даху школи №10 Рубіжного, який протікав майже 30 років, витратили понад 7 млн грн. Але ремонт перетворився на потоп – через рясні дощі. Після чергової зливи вода пішла коридорами. "У нас був капітальний ремонт кабінету хімії. Ось зараз що з кабінетом 12-го числа. Тому що тут покрівля повністю вся відкрита. Здувся ось і лінолеум. Загалом, клас для роботи не придатний!" – показує масштаби директор ЗОШ Світлана Морозко.

Схожа картина – в усіх кабінетах третього поверху. Промоклі від зливи стіни за тиждень встигли запліснявіти. Опалення в Рубіжному немає, а сушити приміщення за допомогою обігрівачів не можна. Через потоп школу знеструмили. Нині в кабінетах +10 градусів.

За два тижні понад 800 школярів мають повернутися з канікул. Проте нині третина класів – в аварійному стані. До порятунку навчального процесу долучилася вже і обласна влада. Підрядники своєї провини не визнають, але в новому ремонті обіцяють взяти участь.

"Є техпроцес. І від цього ніхто не застрахований! Школа текла до цього, тому затіяли її ремонт! Просто вона текла, може у меншій мірі, але вона текла до цього. Через це змінюють дах!" – наголошує прораб Олександр. Чиновники ж запевняють – контролюватимуть кожен етап ремонту. А поки він триває, діти навчатимуться на нижніх поверхах школи.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

"Потоп" у Києві: дороги подекуди перетворились на ріки – фото

Дощ у Києві
/
Дощ у Києві
Дощ у Києві
/
Дощ у Києві
Дощ у Києві
/
Дощ у Києві
Дощ у Києві
/
Дощ у Києві
Дощ у Києві
/
Дощ у Києві
/

Попередній матеріал
Ситуація дуже напружена: надвечір під Радою спалахнули масові сутички
Наступний матеріал
Луценко розповів, як будуть вирішувати ситуацію у середмісті Києва
Loading...

У будинок Руслани в Києві влучила блискавка – фото

Негода у Кривому Розі: сильний вітер повалив дерево на велосипедиста

"Новенькі заїхали": захисники Трьохізбенки пояснили поновлення обстрілів на позиції

Дороги на $100 млн: китайська компанія збудує в Україні дві траси

Опанувати танки: бійці на Луганщині вчаться бути "бронеснайперами" – ФОТО

Підписання контрактів на виконання ремонту автодороги М-12 - відео