Укравтодор

Дороги на $100 млн: китайська компанія збудує в Україні дві траси

  Ремонтні роботи на обох ділянках профінансує Міжнародний банк реконструкції та розвитку, а "Укравтодор" стежитиме за якістю виконання робіт

  Китайська компанія будуватиме в Україні дві траси. Із ними вже укладені відповідні контракти на понад 90 мільйонів доларів США. Про це звітують у Мінінфраструктури, передає "5 канал".

  "Державне агентство автомобільних доріг України "Укравтодор" та китайська компанія Xinjiang Communications Construction Group підписали 2 контракти на загальну суму 95,8 млн доларів США на виконання дорожніх робіт в Україні", – зазначається в повідомленні.

  Як стало відомо, перша дорога прямуватиме від Стрия до Знам'янки, а друга матиме сполучення Київ-Харків-Довжанський.

  "Один контракт передбачає виконання ремонтних робіт з покращення безпеки руху на автомобільній дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка (через м. Вінницю), км 291+240 – км 332+052 (сума контракту – 38,5 дол. США), другий контракт передбачає реконструкцію і капітальних ремонт автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський (км 210+000 – км 333+250 (окремими ділянками), сума контракту – 57,3 млн доларів США)", – зазначили в Мінінфраструктури. 

  Ремонтні роботи на обох ділянках профінансує Міжнародний банк реконструкції та розвитку. І саме китайська компанія перемогла у тендері на їх виконання.

  Як відомо, автомобільну дорогу Київ-Довжанський свого часу взялися ремонтувати італійці. Утім, контракт із ними "Укравтодор" розірвав. Одна з причин – на об'єкті працювало в рази менше техніки, аніж було прописано в контракті.

  "З нашого боку ми відповідаємо за жорсткий контроль, контроль якості, контроль використання публічних грошей платників податків, а китайська компанія відповідає також за обличчя своєї компанії, це велика відповідальність, яка лежить на плечах компанії Ксінгянг", – зазначив в.о. голови "Укравтодору" Славомір Новак. 

  Попередній матеріал
  "Маневри Пучдемона": у Каталонії підписали "декларацію про незалежність"
  Наступний матеріал
  Скандальна пропозиція "продати Крим": Чубаров назвав дві версії щодо Земана
  Loading...