Скандал через посвідчення учасника АТО
Скандал через посвідчення учасника АТО
5.ua

Ігнорування пільговиків: чому в Кропивницькому в маршрутках не хочуть перевозити ветеранів АТО

Капітан батальйону "Святослав" показала водієві маршрутки посвідчення учасника бойових дій, а у відповідь почула нецензурну лайку та обвинувачення у підробці документа

У Кропивницькому розгорівся конфлікт через посвідчення учасника бойових дій. Водій маршрутки образив учасницю АТО та звинуватив у тому, що вона надає підроблений документ. За кілька днів жінка зустрілася зі своїм кривдником у кабінеті начальника міського транспорту та зв'язку. Всіх учасників конфлікту чув журналіст "5 каналу".

Капітан батальйону "Святослав" Юлія Миргородська везла дочку до дитсадка і показала водієві маршрутки посвідчення учасника бойових дій, яке дає їй право безплатного проїзду. У відповідь почула нецензурну лайку та обвинувачення у підробці документа. Згадує: "Я не вважаю, що я "тилова криса", яка сидить і купує УБД… Я запропонувала поїхати з нами на ротацію, щоб він відчув, де воно все купується. Він сказав "я не такий дурний".

Юлія 14 років служить у правоохоронних органах, останні два – в батальйоні патрульної поліції особливого призначення "Святослав". У зоні АТО була чотири рази. Востаннє звідти повернулася на ротацію минулого тижня. Про ситуацію Юлія Миргородська написала гнівний пост у соцмережі. Його побачив начальник міського управління транспорту і влаштував зустріч перевізників та обуреної пасажирки.

Водій Сергій тоді каже: "Я не казав, що купили, я казав, що багато посвідчень і я не можу вам поступитися місцем, кого-то підняти. Єдине, що я можу – поступитися своїм місцем… Я перепрошую звичайно, я трошки, це саме, проемоціонував".

Юлія розповідає, що часто бачить ситуації, коли водії маршруток навмисно не зупиняються, бо бачать на зупинці людей у військовій формі. Розповідає: "Іду на кінцеву зупинку, питаю: чому ви не зупинилися, коли салон був напівпорожній? Вони це мотивують графіком: "У мене графік, я не можу запізнюватися".

Директор компанії-перевізника запевняє – жодних скарг на підприємство за останній час не було. "Чи є місце таким випадкам, як відмова у пільговому перевезенні – то це неправда. Ми близько 100 чоловік на кожен транспортний засіб перевозимо безкоштовно", – запевняє Маргарита Білобородова.

Компенсацію за перевезення пільговиків отримують лише комунальні перевізники – повідомляють у міськраді. Та обіцяють – незабаром кількість таких автобусів збільшать на 20 одиниць. Тож навантаження на комерційні маршрути, яких закон також зобов'язує перевозити пільговиків безплатно, трохи зменшиться. Поки що ж Юлія Миргородська написала офіційну скаргу на водія. Сподівається, що це змусить перевізників не нехтувати законом та поважати пільговиків.

Сергій Михайлін, Олександр Донцов, "5 канал"

Попередній матеріал
Чому робота парламенту опинилась під загрозою та коли приїде Луценко – включення з ВР
Наступний матеріал
Пленарне засідання ВР, на якому розглядають зняття недоторканності з нардепів – трансляція завершена

Порошенко – у Pizza Veteranо: Якщо нас називають "хунтою", значить, наш караван - на правильному шляху

"Вартують біля школи": чому у Подорожньому місцеві намети наставили

Через крадіїв металу завалилась 28-метрова електроопора: Кіровоградщина потерпає без світла та води

"Жорстко приняли": активісти повідомили про жорстоке побиття поліцією добровольців АТО – фото, відео

Ремонтні роботи: У Києві тимчасово змінять рух тролейбусів

У Києві тимчасово припиняється робота тролейбусів №24