Скандал через посвідчення учасника АТО
Скандал через посвідчення учасника АТО 5.ua

Ігнорування пільговиків: чому в Кропивницькому в маршрутках не хочуть перевозити ветеранів АТО

Капітан батальйону "Святослав" показала водієві маршрутки посвідчення учасника бойових дій, а у відповідь почула нецензурну лайку та обвинувачення у підробці документа

У Кропивницькому розгорівся конфлікт через посвідчення учасника бойових дій. Водій маршрутки образив учасницю АТО та звинуватив у тому, що вона надає підроблений документ. За кілька днів жінка зустрілася зі своїм кривдником у кабінеті начальника міського транспорту та зв'язку. Всіх учасників конфлікту чув журналіст "5 каналу".

Капітан батальйону "Святослав" Юлія Миргородська везла дочку до дитсадка і показала водієві маршрутки посвідчення учасника бойових дій, яке дає їй право безплатного проїзду. У відповідь почула нецензурну лайку та обвинувачення у підробці документа. Згадує: "Я не вважаю, що я "тилова криса", яка сидить і купує УБД… Я запропонувала поїхати з нами на ротацію, щоб він відчув, де воно все купується. Він сказав "я не такий дурний".

Юлія 14 років служить у правоохоронних органах, останні два – в батальйоні патрульної поліції особливого призначення "Святослав". У зоні АТО була чотири рази. Востаннє звідти повернулася на ротацію минулого тижня. Про ситуацію Юлія Миргородська написала гнівний пост у соцмережі. Його побачив начальник міського управління транспорту і влаштував зустріч перевізників та обуреної пасажирки.

Водій Сергій тоді каже: "Я не казав, що купили, я казав, що багато посвідчень і я не можу вам поступитися місцем, кого-то підняти. Єдине, що я можу – поступитися своїм місцем… Я перепрошую звичайно, я трошки, це саме, проемоціонував".

Юлія розповідає, що часто бачить ситуації, коли водії маршруток навмисно не зупиняються, бо бачать на зупинці людей у військовій формі. Розповідає: "Іду на кінцеву зупинку, питаю: чому ви не зупинилися, коли салон був напівпорожній? Вони це мотивують графіком: "У мене графік, я не можу запізнюватися".

Директор компанії-перевізника запевняє – жодних скарг на підприємство за останній час не було. "Чи є місце таким випадкам, як відмова у пільговому перевезенні – то це неправда. Ми близько 100 чоловік на кожен транспортний засіб перевозимо безкоштовно", – запевняє Маргарита Білобородова.

Компенсацію за перевезення пільговиків отримують лише комунальні перевізники – повідомляють у міськраді. Та обіцяють – незабаром кількість таких автобусів збільшать на 20 одиниць. Тож навантаження на комерційні маршрути, яких закон також зобов'язує перевозити пільговиків безплатно, трохи зменшиться. Поки що ж Юлія Миргородська написала офіційну скаргу на водія. Сподівається, що це змусить перевізників не нехтувати законом та поважати пільговиків.

Сергій Михайлін, Олександр Донцов, "5 канал"

Поліцейські Кіровоградщини приєднались до #22PushupChallengе – фоторепортаж

/
Відтискання копів Кіровоградщини
/
Відтискання копів Кіровоградщини
/
Відтискання копів Кіровоградщини
/
Відтискання копів Кіровоградщини
/
Відтискання копів Кіровоградщини

Попередній матеріал
Чому робота парламенту опинилась під загрозою та коли приїде Луценко – включення з ВР
Наступний матеріал
Пленарне засідання ВР, на якому розглядають зняття недоторканності з нардепів – трансляція завершена
Loading...

Порошенко – у Pizza Veteranо: Якщо нас називають "хунтою", значить, наш караван - на правильному шляху

"Вартують біля школи": чому у Подорожньому місцеві намети наставили

Через крадіїв металу завалилась 28-метрова електроопора: Кіровоградщина потерпає без світла та води

"Жорстко приняли": активісти повідомили про жорстоке побиття поліцією добровольців АТО – фото, відео

Ремонтні роботи: У Києві тимчасово змінять рух тролейбусів

У Києві тимчасово припиняється робота тролейбусів №24