Трасса Запоріжжя–Маріуполь
Трасса Запоріжжя–Маріуполь 5 канал

Головна транспортна артерія до зони ООС: на Донеччині відкрили реконструйовану трасу Маріуполь-Запоріжжя

Читайте по-русски
Ремонт 130 кілометрів дороги завершили за два з половиною місяці

Реконструйовану трасу Маріуполь-Запоріжжя відкрили на Донеччині за участі президента Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Про таке повідомляє "5 канал".

Стратегічну трасу називають "дорогою життя", адже саме вона поєднує Маріуполь із Запорізькою областю. Крім того, це головна транспортна артерія південно-східних районів області та один з основних шляхів руху до зони ООС.

Як повідомили у пресслужбі президента, ремонт 130 кілометрів дороги завершили за два з половиною місяці. Технології укладання асфальту та матеріали, використані для будівництва, відповідають європейським стандартам. Стан відремонтованої дороги Зеленський перевірив особисто, для цього сам сів за кермо автівки.

Гончарук сказав: "Тут працювало більше 600 одиниць техніки, сотні людей, насправді більше тисячі людей, кілька компаній. І турецькі компанії були тут присутні, і українські. Чотири компанії зробили для цього найбільше. Тепер її важливо зберегти, тому що тут є порт, а порт – це те місце, куди їдуть вантажівки".

Як повідомляв 5.UA, Мінінфраструктури має намір зробити для іноземців платний проїзд українськими дорогами. 

Попередній матеріал
У Верховній Раді IX скликання сталася перша шарпанина – відео
Наступний матеріал
Імовірно, кишкова паличка: у Маріуполі 19 студентів потрапили до лікарні з отруєнням
Loading...