5 канал

У Дніпрі під гуртожитком провалився асфальт – будівля просіла та вкрилася тріщинами

Читайте по-русски
Чільник міста Борис Філатов розповів, що будівлю звели ще у 50-х роках

Близько сотню студентів евакуювали з гуртожитку у Дніпрі через загрозу обвалу будівлі. Напередодні рятувальникам повідомили, що біля будинку утворилося провалля.

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, просіло асфальтове покриття тротуару. У нього засипали більше 20 кубометрів землі та 10 кубометрів бетону. На стінах аптеки, яка розташована на першому поверсі гуртожитку, утворилися тріщини.

Нині у будинку перекрили газ, воду та електропостачання. Сьогодні запланували провести комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вона і буде з'ясовувати причину просідання.

Чільник міста Борис Філатов розповів, що будівлю звели ще у 50-х роках. Посадовець закликає мешканців міста не ходити біля аварійної будівлі через загрозу обвалу.

"Обвалення близько 6 квадратних метрів глибиною і приблизно 1,5 квадратних метра. На місці було зібрано комісію ДСНС району, на якій встановлено ряд оперативних рішень. Представниками Національної поліції перекрито рух навколо цієї будівлі", – відзвітував начальник пожежно-рятувальної частини ДСНС Микола Білий.

 

Попередній матеріал
Віче "Зупинимо капітуляцію" на Майдані Незалежності – трансляція
Наступний матеріал
"Зупинимо капітуляцію!": Львів та Дніпро долучилися до всеукраїнського віче – включення
Loading...