Скріншот відео

Дисципліна та самостійність: у Запоріжжі військові організували патріотичний табір для дітей

Вихованці опановують пластунські навички: виживання у природі, самозахист та вивчають первинну медичну допомогу

Військова дисципліна, уроки тактики та бойового мистецтва. Дитячий патріотичний табір "Січовик" облаштували в Запоріжжі. А вихованням дітей там опікуються військові та волонтери. Діти живуть у наметах. Працює "Січовик" другий рік поспіль.

10-річна Катерина із Запоріжжя вперше приїхала до "Січовика". Школярка вирішила ще змалечку загартовувати свій характер. Дівчинка обрала собі позивний Ромашка, мешкає в наметі та посилено тренується.

"Щоб морально розвивалася, щоб характер розвивався, і фізично щоб розвивалася. Я хотіла навчитися бути самостійною та спати в палатці. І тому сказала батькам, щоб вони мене записали в табір "Січовик", – ділиться учасниця табору Катерина Чепець.

Діти опановують пластунські навички: виживання у природі, самозахист та вивчають первинну медичну допомогу. 11-річний Ілля Железняк переконує, що такі знання не зайві.

"На медицині от, наприклад, комусь стане погано з моїх рідних, я зможу їм допомогти. Я знаю, як правильно накладати турнікет. Всі ми колись виростемо, і може це нам у житті знадобиться, може хтось піде на фронт захищати батьківщину", – зазначає хлопець.

Знайомляться діти і з основами військової справи. Зокрема, вчаться розбирати та складати навчальну зброю.

Патріотичний табір "Січовик" організували волонтери та учасники бойових дій на сході країни. Кожна зміна триває 10 діб. Важко учасникам таборування лише в перші дні.

"Не готові певні, тому що лежали на дивані, знаєте, грали на комп'ютері. Але все одно за 10 днів опановують нове для себе, відкривають нові материки, медицина, я бачу, для них дуже цікава, скалодром, смуга перешкод", – пояснює волонтер Олексій Корицький.

За літній період тут щороку відпочивають понад сотня дітей. На завершення кожної зміни учасники складають заліки та отримують сертифікат про здобуті знання.

Михайло Воронов, Юрій Петришин, "5-й канал"

Попередній матеріал
Сильний вітер і дощі: у західних та південних областях оголосили штормове попередження
Наступний матеріал
Стало відомо, який гонорар запросив Бред Пітт за зйомки в "Дедпулі"
Loading...

Пожежа у "Вікторії": на місці трагедії знайшли обгорілі останки дівчаток

Стало відомо, чим саме отруїлися діти в таборі "Орлятко"

Отруєння в таборі "Орлятко": у 60 потерпілих виявили дизентирію

У МОЗ встановили причину отруєння дітей у таборі "Орлятко"

Масове отруєння в таборі "Орлятко": що могло стати причиною і як розвивалися події

"У одного були галюцинації": отруєння понад 90 осіб у таборі на Донеччині міг спричинити сальмонельоз – подробиці