5 канал

Табір на березі Дніпра: бійці АТО вчать дітей підкорювати скелі та військову справу

У програмі тренувань – фізична та домедична допомога, військова справа. Всі інструктори – учасники бойових дій на сході

Запорізькі ветерани АТО влаштували дитячий тренувальний табір на березі Дніпра. Через соцмережі набирають підлітків, які хочуть на канікулах пройти військовий вишкіл. Охочих не бракує, передає кореспондент "5 каналу".

16-річний запорізький школяр Олексій у таборі обрав собі позивний "Характерник". Хлопець навчається альпінізму й підкорює свої перші скелі.

"Можливо, трохи важко, проте ця важкість загартовує організм і готує тебе до справжніх навантажень, до справжнього життя. Я прийшов сюди для того, аби бути готовим до справжнього дорослого життя, коли треба постояти за себе і свою країну", – каже "Характерник".

Вишкіл для підлітків зорганізували запорізькі демобілізовані військові. Табір працює майже місяць. За цей час півсотні хлопців і дівчат зголосилися стати його учасниками. У програмі тренувань – фізична та домедична допомога, військова справа. Усі інструктори – учасники бойових дій.

"Саме на фронті і з'явилося розуміння того, що треба досвід та навички, отримані там, передавати молодим хлопцям, яким через два-три-п'ять років брати участь у бойових діях. Я би хотів, щоб у них не було такої необхідності. Але вони мають знати та вміти, як це робити: як захищати свій дім та свою родину", – наголошує інструктор Максим Зайченко.

Поруч із хлопцями тренуються й дівчата. Як триває вишкіл – дивіться у відео:

 

Зважаючи на популярність таборування серед підлітків, ветерани АТО планують наступного року організувати його роботу протягом усіх літніх канікул.

Михайло Воронов, Юрій Петришин, Запорізька область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Блакитний тризуб-2017": Усі роди авіації взяли участь у масштабних військових навчаннях – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кравчук: Якби в Криму ми показали частину своєї сили, то можливо не було б Донбасу
Наступний матеріал
"Досить агресивний обстріл": У штабі АТО розповіли про першу добу "шкільного перемир'я"
Loading...