Навчання бійців тероборони на військовому полігоні Рівненщини

Для бійців тероборони Рівненщини влаштували вишкіл на військовому полігоні

Після одноденного вишколу чоловіки повернуться до звичного життя. Проте у разі потреби вони захищатимуть стратегічні об'єкти Рівненщини

Бійців із загонів територіальної оборони Рівненщини зібрали на військовому полігоні – влаштували їм навчання, аби ті пригадали основи армійської підготовки. Але для когось тактична медицина та вміння користуватися стрілецькою зброю – то раніше неопановані навички, адже в загонах тероборони люди є різного віку та і різних професій.

"Запакували і притисли, якщо звичайний бинт, то тримаємо п'ять хвилин. І він живий, і будь-який хірург перед вами зніме капелюха та скаже, що нормально спрацювали. Так само нога – закинув, замотав…" – армійські інструктори вчать рятувати пораненого та виносити його з поля бою. До порад дослухаються учасники вишколу – військовозобов'язані із загонів територіальної оборони.

"Ці навчання не просто потрібні, вони мають бути обов'язковими для військовозобов'язаних, придатних до військової служби, мають їх щорічно проходити. І не тільки один день, а можливо це мають бути більш тривалі збори", – впевнений армієць Богдан Турович.

Загалом на навчальному полігоні Рівненщини на вишкіл зібралися 300 військовозобов'язаних. Це люди різного віку і професії, які свого часу пройшли основи допризовної підготовки. Тепер їх навчають вправлятися зі стрілецькою зброєю.

Цьогоріч на Рівнещині із загонів тероборони планують сформувати зо два десятки військових підрозділів. "Ці навчання проводяться з метою перевірити систему оповіщення і збору військовозобов'язаних, набуття практичних навичок у володінні штатною зброю, а також виконання завдань в умовах, наближених до бойових", – відзвітував т.в.о. начальника відділу тероборони Рівненського обласного військкомату Олександр Музика.

Після одноденного вишколу чоловіки повернуться до звичного життя. Проте в разі потреби вони захищатимуть стратегічні об'єкти Рівненщини. "Нам треба завжди бути готовим до того, що доведеться брати зброю в руки і захищати наше мирне небо над головою. Не хотілося б, щоб так було. Хотілося б тримати руки наших дітей і коханих дружин. Але якщо доведеться, треба бути готовим до всього", – наголошує військовозобов'язаний.

Ігор Добренко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

На Яворівському полігоні офіцерів та сержантів навчають воювати, як в АТО – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Це обмеження свободи слова": В'ятрович прокоментував польський закон про історичні злочини
Наступний матеріал
Акція "Доба": у Тернополі молодь згодилась побути "в'язнями НКВС"

Президент підписав закон про допуск іноземців на військові навчання в Україні

Почули "Нептун!" і через хвилину готові: як розгортається розрахунок гармати "Гіацинт-Б"

"Навіть на висоті людського зросту ганяємо": як авіатори ЗСУ майстерністю вражають

"Знайти бомбу і ліквідувати терористів": як проходить навчання протидиверсійної групи ВМС ЗСУ

Дим-машина, сапери, кінологи: бійці ОТУ "Луганськ" не полишають тренувань попри півметрові кучугури

Артилерія Приазов'я: як українські військові на вишколі до гаубиць стали – ФОТО