'Ні капітуляції' в Одесі
'Ні капітуляції' в Одесі 5 канал

Чіткі вимоги та жодної партійної символіки – як протестують у Одесі та Кривому Розі

Читайте по-русски
В обох містах – по кілька сотень людей вийшли на вулицю під гаслами "Ні капітуляції"

Близько трьох сотень людей вийшли на акцію протесту під гаслами "Ні капітуляції" в Одесі. За перебігом подій там спостерігає журналістка "5 каналу" Ольга Дунська.

Одесити вийшли на площу біля пам'ятника Дюку – без жодної партійної символіки. Долучилися студенти, волонтери священнослужителі, громадські та політичні діячі, просто небайдужі містяни.

Віче розпочали Гімном України та хвилиною мовчання за полеглими на Донбасі. Під час зібрання було озвучено та підписано п'ять пунктів-вимог, які планується вже 14 жовтня, під час маршу в Києві, передати до Офісу президента.

Які саме – дивіться у відео.

Понад три сотні людей вийшли на акцію у Кривому Розі. Із собою принесли синьо-жовті та червоно-чорні прапори, а також плакати "Ні капітуляції".

Мітингувальники рішуче виступають проти підписання "формули Штайнмаєра" та будь-яких поступок країні-агресору Росії. Акція відбулась неподалік Народної Стели Героїв. До неї долучилися колишній військовослужбовці, волонтери, представники патріотичних організацій. Із собою принесли також портрети загиблих на Сході армійців.

Нагадаємо, на терміновому брифінгу 1 жовтня президент України Володимир Зеленський заявив, що на засіданні ТКГ у Мінську погодили текст "формули Штайнмаєра", і вона буде імплементована в закон про особливий статус Донбасу, якого ще не існує.

Це викликало резонанс у суспільстві. У Києві на Майдані Незалежності та під Офісом президента пройшли акції протесту. Мітинги також пройшли в Харкові та Львові. Акції протесту в столиці та інших містах України відбулися і 2 жовтня.

Згодом, активісти оголосили про всеукраїнське віче "Зупинимо капітуляцію".

 

Попередній матеріал
"Зупинимо капітуляцію!": Львів та Дніпро долучилися до всеукраїнського віче – включення
Наступний матеріал
Всеукраїнське віче "Зупинимо капітуляцію" на Майдані – включення (оновлюється)