Допоможіть врятувати восьмирічного Дмитра Бойка
Допоможіть врятувати восьмирічного Дмитра Бойка 5 канал

Бажання жити є, а часу – вже майже ні: допоможіть врятувати восьмирічного Дмитрика

Дмитро Бойко – єдина дитина в родині, яку батьки чекали понад 10 років. Тож готові боротися за його життя за будь-яких обставин

Негайної допомоги потребує восьмирічний Дмитро Бойко з Черкащині. В дитини виявили онкологічне захворювання – лімфобластний лейкоз. Необхідна трансплантація кісткового мозку, яку не роблять в Україні. Родина потребує лікування за кордоном, а отже – фінансової допомоги.

Восьмирічний Дмитро Бойко згадує про те, коли був здоровим. Їздив із дідусем на авто. Але чотири місяці тому хлопчику поставили страшний діагноз – онкологія. Відтоді він пройшов понад 20 курсів хіміотерапії та тепер – ледь говорить і майже не встає.

"У нас гострий лімфобластний т-клітинний лейкоз. Дуже важко нам, ми дуже слабенькі, дуже нам хочеться допомоги, дуже нам потрібна ця операція, бо нам хочеться жити", – зі сльозами на очах каже мати Віталіна Платонова.

Дмитро – єдина дитина в родині, яку батьки чекали понад 10 років. Готові боротися за його життя за будь-яких обставин. Лікарі кажуть, щоб урятувати хлопчика – необхідна трансплантація кісткового мозку від нерідного донора.

"Діма отримує лікування згідно з протоколом. Ми чекаємо можливість, коли можна буде проводити подальше лікування. Його готують до трансплантації. Часу нема, все, що необхідне, дитина повинна отримати", – пояснює дитячий гематолог Черкаського обласного онкодиспансеру Анна Самохвал.

В Україні такі операції не роблять. В Європі найдешевша – у клініках Італії, близько 150 тис. євро.

"Ми не потягнемо, це для нас непідйомна сума. Ми і так поцінили все майно – квартира в нас, машина. Але це навіть не покриває і третьої частини", – каже мати.

Щоб зібрати таку суму, в батьків Дмитра є не більше чотирьох місяців. Інакше – лікарі можуть не встигнути. Тому родина звертається до всіх небайдужих з проханням про допомогу врятувати сина.

Яна Лимаренко, Олександр Коваленко, "5 канал" 

ПЛАТОНОВА ВІТАЛІНА ВІКТОРІВНА – МАМА ДМИТРА БОЙКА 
НОМЕР ТЕЛЕФОНУ МАМИ : 050 21 56 429
КАРТА ПРИВАТБАНКУ: 4149 4991 1016 0890

Попередній матеріал
Організований "парад" РПЦ: віряни масово присягають у довічній вірності Московському Патріархату
Наступний матеріал
Був час, коли всі єпископи Московського Патріархату хотіли автокефалії – Мінкульт
Loading...

Для особливих дітей: чому на інклюзивний майданчик у Києві кошти збирають усім районом

Смертельний аденовірус убив 6 дітей у США, є інші інфіковані

Навчальний колапс на Черкащині: чому діти не можуть дістатися до школи – відео

На Черкащині в ДТП потрапила група дітей – подробиці

"Мудрий Тесля": у Черкасах організували гурток ремесел для хлопчаків, що ростуть без батька

Дитина 3-й день у реанімації: батьки 8-річного школяра кажуть, що над ним регулярно знущалися однолітки – подробиці скандалу