5 канал

"Lots of socks": у Черкасах влаштували флешмоб на підтримку "сонячних дітей"

21 березня у День людей із синдромом Дауна весь світ приєднується до акції "Lots of socks". Флешмоб на підтримку "сонячних дітей" влаштували і черкаські студенти

Непарні шкарпетки одягали та продавали, а виручені кошти віддали на благочинність. Детальніше – у нашому сюжеті. 

Діанці лише чотири роки. Про те, що їхня донька матиме синдром Дауна, батьки дізналися ще до її народження. Утім, запевняють, що це не заважає їхній дитині радіти життю. Діана дуже любить танцювати та співати.

"Це було несподівано, ми були у шоці, було багато складнощів. Але, в принципі, коли ти бачиш, як дитина росте й розвивається – ти розумієш, що складність тільки в тому, як сприймають це інші люди", – каже мати "сонячної дитини" Анна Дмитренко.

21 березня в усьому світі люди одягають непарні шкарпетки – так відзначають день дітей із синдромом Дауна. Різні панчохи – як ознака зайвої хромосоми, яка і стала причиною аномалії. "Сонячних дітей" підтримують і в Черкасах.

На флешмоб вийшли черкаські студенти. Вони одягнули різнокольорові шкарпетки замість рукавичок та пішли закликати людей не бути байдужими.

"Щоб показати, що такі дітки існують, і їм потрібна наша допомога, що вони є серед нас. Це такі сонечка маленькі", – каже учасниця акції Лілія Добровольська.

5 канал

А для тих, хто хоче долучитися до акції, але не має при собі зайвої пари, організували ярмарок, де її можна придбати.

"Сонячні діти" є дуже добрими, відкритими та щирими, а наше суспільство трохи цурається та відходить від них. Ми робимо такі акції, щоб звернути увагу на цих сонячних та світлих дітей, довести суспільству, що це є важливим, і що вони такі ж звичайні, як і ми", – пояснює мету акції студентка ЧНУ ім. Б. Хмельницького Юлія Нечипоренко.

Виручку за шкарпетки студенти віддадуть Діані та іншим родинам, де є "сонячні діти". Їх у Черкасах більше тридцяти. Сім'ї об'єдналися у громадську організацію, щоб разом вчити та розвивати своїх дітей. Адже спеціальних програм та фахівців, які можуть із ними займатися, обмаль. До того ж, такі уроки недешеві. Тому від фінансової допомоги "сонячні родини" не відмовляються.

Яна Лимаренко, Олександр Коваленко, Чекраси ,"5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Любі донечки: Родина фотографів зробила зворушливий проект про роль батька у вихованні дівчаток

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Військовим підвищать пенсії: врахують оклад, звання і вислугу років
Наступний матеріал
Джамала випустила нову пісню "Крила"
Loading...