Табір англійської мови у Вінниці
Табір англійської мови у Вінниці 5 канал

Англійська по-турецьки: як волонтери із Туреччини допомагають дітям у Вінниці вивчити іноземну мову

Читайте по-русски
Пришкільний мовний табір відвідують близько 250 дітей, віком від 7 до 10 років. Одна зміна триває 3 тижні

Навчаються граючись. У Вінниці діти вивчають англійську у пришкільних таборах. Для них організовують різноманітні екскурсії, ігри та розваги. Із дітьми займаються носії мови. Викладачі спілкуються виключно англійською, розповідають про свою Батьківщину, про її культуру та традиції. Як відбуваються заняття, бачила Софія Бабейко.

Ось так розпочинається урок англійської у пришкільному таборі. Його веде 20-річний Алі, волонтер із Туреччини. Тема заняття: їжа. Для дітей викладач підготував необхідний посуд, традиційні східні солодощі і показав, як готувати каву по-турецьки. Про усі предмети та страви розповідає виключно англійською.

Алі Ріфат Кулу каже: "Ми сервірували стіл по-турецьки, вивчали назви столових предметів. Також ми підготували солодощі, назва одних з них Батлава, це наші традиційні солодощі. А також ми готували турецьку каву".

Вивчивши з десяток нових англійських слів, діти беруться дегустувати східні цукерки. Жартують, якби на уроках завжди пригощали солодким, іноземні мови запам'ятовувались би краще.

Табір англійської мови у Вінниці
Табір англійської мови у Вінниці5 канал

Школяр Ростислав Семенюк розповідає, чого вже навчився: "Він нас навчив, як буде по-англійському цукор, а ще, як буде цукерка, серветка і скатертина. Мені сподобалася ця цукерочка, вона на смак всерединці, як вишня, а зверху, як ваніль".

Табір англійської мови у Вінниці
Табір англійської мови у Вінниці5 канал

А поверхом вище – інший загін не лише вивчає англійську, але й опановує східні танці.

Англійську викладає 20-річна Рабіа - теж волонтерка з Туреччини. Вона розповіла про культуру рідної країни та навчила традиційним рухам.

У програмі табору щоденні руханки, заняття з англійської із закордонними волонтерами, уроки музики, а також різноманітні розваги, зокрема, аквапарк, ляльковий театр та екскурсії містом.

Анна Дученко, керівник пришкільного мовного табору, говорить: "Це допомагає зануритись у мовне середовище, що безумовно покращує їхні знання. І дає можливість вільно спілкуватись і зняти мовні бар'єри. Діти мають надзвичайно позитивні емоції. До кінця дня вони дуже стомлюються, приходять додому виснажені. Але сповнені позитиву і гарних вражень".

Табір англійської мови у Вінниці
Табір англійської мови у Вінниці5 канал

Пришкільний мовний табір відвідують близько 250 дітей, віком від 7 до 10 років. Одна зміна триває 3 тижні. Перебування в таборі безкоштовне.

Софія Бабейко, Олег Смаковський, Вінниця, "5 канал"

Попередній матеріал
"100 очей": у Києві роблять безкоштовні операції тим, хто втратив зір на Донбасі
Наступний матеріал
Дмитро Кулеба – ексклюзивне інтерв'ю в "Час.Підсумки тижня" з Анною Мірошниченко – відео
Loading...