Сергій Талала
Сергій Талала 5 канал

Активісти вимагають звільнити голову "Укртрансбезпеки" в Одеській області

Читайте по-русски
Зі свого боку, голова зазначив, що саме активісти – заважають працювати службі

Три десятки активістів в Одесі вимагали звільнити міністра інфраструктури та голову Одеського обласного управління "Укртрансбезпеки". Пікет провели під стінами регіонального офісу.

Люди звинувачують одеське керівництво у вимаганні хабарів від перевізників та корупції на вагових комплексах. Так, за їхньою інформацією, вартість проїзду з перевантаженням коштує 1000 грн. Відповідне звернення принесли керівнику одеського управління "Укртрансбезпеки" Сергію Талалі.

Зі свого боку, голова зазначив, що саме активісти заважають працювати на вагових комплексах. Стосовно хабарів – усі звинувачення відкидає, каже, що йому неодноразово пропонували "домовитися", але марно.

"Автомобілі, ми особисто були присутні, проходять з таким перевантаженням, що в 2 рази перевищує норму. В нас дозволено не більш як 44 тонни за ПДР, а проходять навіть по 70 тонн автомобілі. За кожен автомобіль перевізників маршрутних транспортних засобів Одеси тепер платять по $50 Талалі", – каже організатор мітингу Олексій Булгар.

Сам Сергій Талала відповідає: "Коли мені сказали, що є факти, що я вимагаю з когось щось, то я подав офіційну заяву до прокуратури на себе, щоб перевірили цей факт".

Попередній матеріал
"В.о. уряду": яким було останнє засідання Кабміну перед заявою про відставку
Наступний матеріал
У Києві стартує IX Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал": які цікавинки чекають на відвідувачів (оновлено)
Loading...