IX Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал"
IX Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" 5 канал

У Києві стартує IX Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал": які цікавинки чекають на відвідувачів (оновлено)

Читайте по-русски
Особливістю цьогорічного "Арсеналу" став відновлений графічний шрифт абетки

Тисячі книжок, автограф-сесії, ярмарки ілюстраторів і виставки. Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" стартує у столиці. Цьогорічна тема: "Сусідство: відкрите питання". Автори проекту зосередилися на взаєминах між культурами, історією та політикою сусідніх країн. Показуватимуть – через призму слова, якими бачать сусіди українців і як змінюється їхнє ставлення після подорожей до України. У Мистецькому арсеналі перебуває кореспондент "5 каналу" Валерія Павленко. Вона спостерігала за останніми приготуваннями за лічені хвилини перед офіційним відкриттям і поділилася враженнями.

Офіційне відкриття стартує о 18-й годині. Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" у Києві проходить уже вдев'яте. Організатори називають його навіть традиційним.

"Книжковий Арсенал" відбувається в столиці та кожного разу стає дедалі більшим, цікавішим і різноманітнішим. Усі відвідувачі відзначають нашу мільтидисциплінарність. У нас представлена не лише література та книжки, але тут книжкова сцена активно взаємодіє з театром, з перформансом, музикою, кіно", – зазначила координатор виставки Оксана Щур.

"Родзинкою" цьогорічного "Арсеналу" став відновлений графічний шрифт абетки. Він був започаткований ще до початку XVII ст. Відновленням займалася ціла команда авторів та художників.

"Наша "Рутенія" – ми її забули. Бо вона ще була до християнства і ще з Кам'яних могил іде. Так Росія нам заважала і знищила українську мову", – каже автор проекту Василь Чебаник.

Інші цікаві подробиці та реакція відвідувачів – у відео.

Оновлення.

Попередній матеріал
Активісти вимагають звільнити голову "Укртрансбезпеки" в Одеській області
Наступний матеріал
У свідомості Президента і його команди підмінені російською пропагандою поняття: політичний аналітик про референдум "за мир"
Loading...