Аграрії Львівщини
Аграрії Львівщини 4studio

Аграрії Львівщини визначилися, кого підтримуватимуть на президентських виборах-2019

Читайте по-русски
За чотири роки помітні істотні зрушення в розвитку економіки України. Постала "з нічого" армія – це доволі серйозні аргументи на підтримку одного з кандидатів

Чинний Президент Петро Порошенко сприяє розвитку сільського господарства України, тому нині необхідно зберегти той курс держави, який вже закладено. Про таке говорили на прес-конференції за участі фермерів та аграріїв Львівщини у вівторок, 12 березня.

Місцеві аграрії дійшли згоди – на президентських виборах підтримуватимуть Петра Порошенка, передає видання "Четверта студія".

"Зараз наша країна перебуває в зоні турбулентності. Україну хочуть розхитати певні політичні сили, які не мають нічого спільного з державницькою позицією. За останні чотири роки ми маємо істотні зрушення в розвитку економіки нашої держави. Попри війну та небажання певних політиканів, в країні проводять реформи, які ставлять нас на один щабель із розвиненими країнами. Завдяки правильній політиці глави держави ми затвердилися на міжнародній арені як суб’єкт, а не об’єкт міжнародної політики. Маємо великий сумнів, що інші кандидати, які пропонують себе на роль керівника держави, зможуть у правильному напрямку вести країну, адже бажання деяких популістів змінити курс розвитку нас насторожує. Задля збереження країни і правильного розвитку нашої держави ми, аграрії Львівщини, підтримуємо кандидатуру Петра Порошенка на президентських виборах", – зазначено у зверненні, оприлюдненому сьогодні на прес-конференції.

Директор інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України Григорій Седіло додає: "Сьогодні треба сказати, щоб ми не помилилися, бо маємо зараз цілу гаму з 40 кандидатур, де є й достойні, з заслугами, безперечно. Але ті люди, які показали себе в масштабі країни своїми справами, особливо – у 2014 році… Ми аналізуємо, і саме тому ставимо свій підпис за Петра Порошенка на майбутніх виборах".

Седіло Григорій
Седіло Григорій4studio

Розділяє його думку і голова фермерського господарства "Радвань Нова", воїн АТО Мільчевич Антон.

"Ми маємо цінувати наш спокій і те, що можемо обробляти цю землю, а не ходити по мінах. А в 2014 році ми не знали ще, що ворог зупиниться, і це все завдяки нинішньому Президенту, і про це треба пам’ятати. Підняти з нічого армію і зупинити ворога – це вартує підтримки, і я твердо підтримую Порошенка", – каже колишній боєць АТО.

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – завершено
Наступний матеріал
У Києві обстріляли будівлю суду: в поліції розповіли про пошкодження
Loading...