Режисер Ахтем Сеітаблаєв
Режисер Ахтем Сеітаблаєв 5 канал

Сеітаблаєв розповів, чому став довіреною особою кандидата Порошенка

Читайте по-русски
Режисер переконаний, що кожен має на своєму місці робити те, що йому під силу, аби змінювати життя в Україні на краще

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" режисер і актор Ахтем Сеітаблаєв.

На запитання ведучої, чи отримує він гроші за те, що є довіреною особою Петра Порошенка, як кандидата на пост президента, Сеітаблаєв відповів: "Гроші не отримую. 

На запитання, чому погодився на таку пропозицію, режисер сказав: "Тому що я боюся, це по-перше. Як я вже й казав, мені 47 років, я доволі доросла людина. У мене четверо дітей. Я хочу, щоб країна також стратегічно продовжувала напрямок в НАТО і ЄС. Тому що я переконаний, що саме ці дві інституції здатні забезпечити гідне існування нашої країни. Я кажу про цю мрію і цей шлях до ЄС. А по-друге, хочу, щоб наша країна була захищена, тому що так сталося, що ми живемо поруч із сусідом, який всю свою історію намагається зробити так, щоб Україна була метрополією чи чаткою цієї імперії. І це, мабуть, два головні питання, чому я не мовчу, чому я підтримую цього кандидата і чому я роблю те, що можу робити".

Він також додав: "Знаєте, один військовий два роки тому, коли передивився "Кіборгів". Ми з ним багато розмовляли, як жити, адже багато чого не відбувається, хоча так, стратегічно ми йдемо у правильному напрямку. І я запитав у нього, як ти тримаєшся, знаючи, що не відбуваються так швидко ці зміни в країні? І нам ще треба багато зробити, щоб відчувати ці зміни. І він сказав: "Так, я все це знаю, але я кожного ранку прокидаюся і чищу свій автомат". Я потім зрозумів метафору цього вислову. Ми кожен на своєму місці зобов'язані робити все для того, щоб цей стратегічний напрямок відбувався. Можеш забити цвях – забивай, можеш знімати кіно і говорити про якісь надважливі речі – знімай і говори, можеш співати й робити свою справу – роби".

Що Ахтем Сеітаблаєв розповів про анексію Криму, а також про свій фільм "Захар Беркут", який восени 2019 року вийде у широкий прокат, дивіться повне відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
#Кендзьор: надзвичайний посол про Україну на міжнародних майданчиках – трансляція
Наступний матеріал
На Київщині трапилася моторошна ДТП – загинули молоді хлопці та 16-річна дівчина
Loading...