Допомога лікарням
Допомога лікарням 5 канал

8 апаратів ШВЛ, відремонтованих коштом Фонду Порошенка, передали в лікарні Закарпаття – Климпуш-Цинцадзе

Читайте по-русски
Загалом Фонд Порошенка профінансував відновлення 35 апаратів ШВЛ для медичних закладів по всій країні

У районні лікарні Закарпатської області передали 8 апаратів ШВЛ, які були відремонтовані коштом Фонду Порошенка. Чотири апарати передали у Мукачівську районну лікарню, ще 4 – у Виноградів, Іршаву та Рахів.

"Команда "Європейської Солідарності", в тому числі на Закарпатті, не може залишатися осторонь від тих проблем, з якими стикнулося українське суспільство. По всій країні ми сьогодні працюємо з лікарнями, намагаючись, поки держава "думає", максимально в міру наших можливостей забезпечити їх найнеобхіднішим. У лікарні Закарпаття, як і в інших областях, ми поставили захисні костюми та інші засоби індивідуального захисту для того, щоб лікарі могли нас з вами лікувати і не переживати за своє здоров’я. Окремим напрямком нашої роботи є робота з аналізу, чи ті апарати ШВЛ, які сьогодні є в лікарнях, є працюючі. Чи потрібно їх відремонтувати. Виявили на Закарпатті вісім непрацюючих апаратів, відремонтували їх коштом Фонду Порошенка. І вже передали в лікарні", – розповідає народний депутат з фракції "Європейська Солідарність", голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Загалом Фонд Порошенка профінансував відновлення 35 апаратів ШВЛ для медичних закладів по всій країні. Спільно з компанією РОШЕН закуплені 130 тисяч високоякісних захисних костюмів для медпрацівників з Китаю та Південної Кореї, а також захисні окуляри, рукавички, маски, комплекти обладнання для реанімацій, які безкоштовно передаються в лікарні. Допомогу вже отримали 129 медичних закладів.

Нагадуємо, 30 тисяч комплектів індивідуального захисту для медперсоналу, закуплених в Китаї коштом компанії "Рошен" та Фонду Порошенка, вже надходять до лікарень по всій Україні.

 

 
 
Попередній матеріал
Корупційна схема на Одеській митниці: затриманим обрали запобіжний захід
Наступний матеріал
Каральний симбіоз: як ДБР з прокуратурою переписують історію Революції Гідності – "Спостерігач"
Loading...

МОЗ не планувало закуповувати апарати ШВЛ "Новатор" для лікарень – Степанов

Один важкий, є ампутації: до Києва доправили 10 поранених українських армійців

У Харкові лікарню, яка приймала пацієнтів з COVID-19, закрили на карантин

Медик розповів, як перехворів коронавірусом

Українські лікарні перевантажені, навіть попри низьку захворюваність на COVID-19 – АР

Найважче – коли не вдається врятувати: як працюють українські медики, які борються з COVID-19