Лев Бондаренко
Лев Бондаренко 5 канал

11-річний харків'янин склав іспит Кембриджського університету з англійської – у чому секрет вундеркінда

Читайте по-русски
Хлопець знає столиці країн світу та наукові назви тварин

Він відзначився феноменальною пам'яттю. Поставив три рекорди України зі швидкості читання, знання столиць країн світу та наукових назв тварин. Харків'янин Лев Бондаренко знову здивував своїми здібностями. Цього разу 11-річний хлопець склав міжнародні іспити Кембриджського університету з англійської. Та отримав сертифікат найвищого рівня зі знання мови. Про те, як досконало вивчити англійську, у вундеркінда дізнавалася журналістка "5 каналу" Оксана Нечепоренко. 

У 2 з половиною читав самостійно, у 8 – мав три рекорди України, а нині в 11-ть – бездоганно оволодів англійською. Та попри власну геніальність він – звичайний підліток. У Кембриджському центрі оцінювання в одній із приватних шкіл Харкова – найперше цікавиться тим, де тут їдальня.

У руках у Лева Бондаренка – сертифікат, що підтверджує рівень його знань з англійської. За шкалою Кембриджського університету – він найвищий.

"Це говорить про те, що він абсолютно все чує, що говорять іноземці. Він може читати будь-яку літературу сучасну, будь-які статті. Він може спілкуватися з будь-якими людьми", – пояснює Сергій Бойко, викладач англійської.

Про що саме йдеться, стає зрозуміло під час спілкування. 11-річний підліток із викладачем із легкістю спілкується хвилин 10 – чистою англійською.

Не натішиться успіхам сина – мама Лева. Саме вона ознайомила його з англійською мовою ще змалечку. Та вивчив її хлопець самостійно.

"Він почав читати статті в Вікіпедії англійською. Тому що він сказав, що переклад не дуже якісний. Він каже – краще читати англійською", – каже мама Лева Бондаренка Ольга Звянцева.

Та таких результатів сина мама зовсім не очікувала. Вражені знаннями хлопця були і педагоги, які приймали тест у хлопця.

Утім, за кілька хвилин від початку спілкування були надзвичайно вражені словниковим запасом хлопця та здатністю дискутувати на різні теми.

Як результат Лев отримав максимальні бали з читання, письма та спілкування.

Єдиний, кого не дивує такий результат, мабуть, сам Лев. Каже, головне – бажання, а за підручники можуть слугувати соцмережі та інтернет.

"Треба просто дивитися багато з субтитрами. Це для мене спрацювало. Я б не назвав це навчанням, тому що я відпочиваю, розслабляюся. Як більшість з вас дивиться ютуб російською, я дивлюся його англійською", – каже сам Лев.

У майбутньому планує стати морським біологом та вивчити японську. А поки що після всіх інтерв'ю – оцінює місцеву їдальню. Куховарство за рецептами англійською – ще одне із захоплень Лева.

Оксана Нечепоренко, В’ячеслав Кузьменко, Харків "5 канал"

Попередній матеріал
Скандал на Луганщині: прикордонники облаштовують державну межу з Росією на земельних паях – чим обурені місцеві
Наступний матеріал
Зеленський зустрівся з Ердоганом – про що домовилися лідери держав
Loading...

На Волині в ДТП на мотоциклі потрапило двоє неповнолітніх сестер – одна дівчина загинула

"Знайшов вибухівку у дворі": Арестович спростував фейк РФ про обставини загибелі хлопчика в ОРДО

"Окупанти погрожували розстрілом": як ССО рятували дітей із захопленої росіянами Амвросіївки – "Таємниці війни"

Діти заповнюють лікарні з COVID-хворими: чим небезпечні нові штами вірусу та як уберегтися

У ЮНІСЕФ назвали кількість загиблих та поранених дітей на сході України

Рік від першої в Україні операції з пересадки кісткового мозку від нерідного донора – яка ситуація зараз