Лікарня
Лікарня Фото КМДА

На Харківщині від СОVID-19 померло двомісячне немовля

Читайте по-русски
Дитина мала вроджену патологію

На Харківщині вперше за весь період епідеміологічного нагляду від СОVID-19 померли двоє дітей. Про таке інформує Харківський обласний лабораторний центр МОЗ.

"Особливістю третьої "хвилі" є збільшення питомої ваги дітей серед захворілих до 7,7% проти 3,0% у січні. Перебіг хвороби в дітей набув більшої тяжкості. За останні три дні від СОVID-19 померло 2 дитини", – йдеться у повідомленні.

Наразі відомо, що одна дитина – 11 років – понад два тижні боролася за життя в реанімації. У неї було супутнє захворювання – ураження герпевірусом.

Ще одній померлій дитині було всього лише 2 місяці. Малюк мав супутню патологію – вроджені вади серця. На Харківщині його лікували в стаціонарі. Батьки родом із Бахмута, Донецької області.

У місцевому лабораторному центрі зазначають, що більшість хворих на COVID-19 дітей цього місяця є школярами. Дошкільників серед захворілих дітей – 38,9%, а немовлят – троє. Усі вони народилися від хворих на коронавірусну інфекцію матерів.

Загалом від коронавірусної інфекції в Україні померли вже 20 дітей різного віку.

Як інформував 5.UA, в Україні зафіксували рекордні понад 400 смертей за минулу добу внаслідок коронавірусної інфекції. Щодо захворюваності, найгірша ситуація нині в місті Київ, а також в Одеській, Харківській та Львівській областях. 

Попередній матеріал
Довибори на Прикарпатті: люди зустріли "слуг народу" криками "Ганьба!" і називали Тищенка брехуном
Наступний матеріал
Рекорд за останні 1200 років: у Японії аномально рано зацвіли сакури
Loading...