Марина Порошенко
Марина Порошенко eurosolidarity.org

Звання "Людина 2020 року" має належати кожному з лікарів – Марина Порошенко

  Читайте по-русски
  Голова профільної комісії Київради з перших днів епідемії – на постійному зв'язку із колегами-медиками

  Звання "Людина 2020 року" по праву має належати кожному медику, який бореться з епідемією коронавірусу. Про це заявила голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Київради Марина Порошенко, передає прес-служба "Європейської Солідарності".

  "У 2020 році, коли людство стикнулося з проблемою коронавірусу, якого до цього ми не знали, на перший план як "людину року" можна поставити загальний образ лікаря, який прийшов на допомогу людям, який щодня рятує їхні життя", – наголосила вона.

  І додала: "Мене зараз підтримає кожен: дійсно лікар, медичний працівник – це людина року. Бо незважаючи на всі виклики, незважаючи на ризики, з якими стикаються медики, які самі теж стають жертвами цієї хвороби, – вони все одно виконують свій професійний обов'язок, виконують клятву Гіппократа".

  Голова профільної комісії Київради запевнила, що з перших днів епідемії – на постійному зв'язку із колегами-медиками.

  "З перших днів епідемії коронавірусу в Україні я вже бачила, наскільки нефахово розвивається ситуація. Чому зараз влада говорить, що зменшилася кількість хворих? Можливо, просто зменшилося їх тестування, і за рахунок цього вони можуть показати статистику, зменшення статистики на захворювання. Таке маніпулювання статистикою дуже хибне, тому що потік хворих до лікарень не зменшується. І це найголовніший показник того, що хворіти не перестали. В цій ситуації, в якій зараз перебуває Україна, я думаю, що є дуже великий ризик втратити контроль над розповсюдженням коронавірусу", – застерегла Марина Порошенко.

  Попередній матеріал
  COVID-19 в Україні: 4 846 нових хворих і в 1,5 рази більше одужалих
  Наступний матеріал
  Кінець епохи: Twitter назавжди забанив Дональда Трампа
  Loading...