"Європейська солідарність"
"Європейська солідарність" eurosolidarity.org

"ЄС" у Київраді закликає виділити кошти на масову вакцинацію столичних медиків та освітян

  Читайте по-русски
  У фракції також зауважили, що в наступному році столиця недорахується коштів, які могли направити на соціальний захист та медицину

  "Європейська солідарність" у Київраді пропонує істотно збільшити фінансування медичної сфери столиці в 2021 році. Як зазначила голова постійної комісії КМР з питань охорони здоров’я Марина Порошенко – з незрозумілих причин видатки на галузь зменшуються на близько 30%, якщо порівнювати з 2020 роком.

  "Нам пропонують виділити лише 5 мільярдів гривень на медицину. Хоча ще в 2020 році на охорону здоров’я було передбачено більш як 8 мільярдів", – зауважила Марина Порошенко. Вона наголосила, що "Європейська солідарність" вважає таке скорочення безвідповідальним у час, коли місто має протистояти пандемії коронавірусу.

  "Окрім боротьби з епідемією та необхідності забезпечення наших лікарень усім необхідним, ми маємо не забувати й про інші хвороби, протистояння яким теж потребує значного бюджетного фінансування. Також маємо подбати про персонал, який ми втрачаємо через низьку зарплатню в тому числі. Тільки за 9 місяців цього року звільнилися 7 тисяч медпрацівників. Зменшуючи фінансування галузі, цього всього ми зробити не зможемо", – зазначила Марина Порошенко.

  Також фракція "Європейської солідарності" в Київраді пропонує в бюджеті на 2021 рік передбачити кошти на закупівлю вакцини від COVID-19 для медиків та освітян.

  "Європейська солідарність" виступає за те, аби в бюджеті міста Києва в наступному році були закладені гроші на закупівлю і надання безкоштовних вакцин від коронавірусу для столичних медиків. Кожен із них зараз ризикує своїм життям та здоров’ям. У групі підвищеного ризику також і вчителі. Міському бюджету цілком під силу забезпечити безкоштовними вакцинами медиків та освітян", – зазначив депутат фракції "ЄС" у Київраді Сергій Артеменко.

  У фракції також зауважили, що в наступному році столиця недорахується коштів, які могли направити на соціальний захист та медицину. Майже на 7 млрд гривень зменшився обсяг субвенції з держбюджету на ці сфери.

  "Фактично центральна влада кидає столицю сам на сам. Але це зовсім не причина зменшувати видатки на сферу охорони здоров’я. Ми будемо вимагати збільшення фінансування медицини як пріоритетної галузі та знайти можливість безкоштовно провакцинувати працівників з найбільших груп ризику", – резюмувала Марина Порошенко.

  Нагадаємо, раніше у ВООЗ передбачили третю хвилю пандемії COVID-19 на початку наступного року. Вона можлива, якщо уряди не врахують помилок, які зробили, намагаючись запобігти другій хвилі. Майже 70% населення світу мають бути вакциновані від коронавірусу, щоб пандемія закінчилася. Таку заяву зробили у ВООЗ.

  Попередній матеріал
  Печерський суд забрав у НАБУ справу Татарова
  Наступний матеріал
  Кількість шпиталізацій з коронавірусом в Україні значно зросла – ЗМІ
  Loading...

  Кабмін вводить нові карантинні обмеження: що чекає українців

  Україна отримає $170 млн від Світового банку до кінця року – Мінфін

  Кабмін спрямував до "ковідного" фонду додаткових 6 млрд гривень

  Державно-політична імпотенція і критична маса маразму – "Час Ч"

  Трампу запропонують пройти вакцинацію від COVID-19 одним із перших у США

  Литва запроваджує локдаун на півтора місяця у зв'язку з пандемією коронавірусу