Сергій Рудик, депутат групи "За майбутнє"
Сергій Рудик, депутат групи "За майбутнє" 5 канал

Зустріч Зеленського з Путіним сам на сам приречена від початку, і неважливо, де її проведуть – депутат

Читайте по-русски
З агресорами не спілкуються сам на сам, впевнений Сергій Рудик

Зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом РФ Володимиром Путіним безперспективна, адже Росія є агресором і неважливо, де саме ця зустріч відбудеться. Про це в ефірі програми "Велика політика" на "5 каналі" сказав народний депутат групи "За майбутнє" Сергій Рудик.

Політик порівняв можливість зустрічі Володимира Зеленського та Володимира Путіна у Ватикані з тим, якби Сталін у 41-му році домовлявся з Гітлером про зустріч у швейцарському Берні.

"Ніхто з агресорами не спілкується сам на сам, і історія цивілізації це підтверджує. Це приречена на провал зустріч від самого початку, і не має значення, де це буде проведено. Хоча і тут – який Ватікан, чого Ватікан? Чого один на один, про що? Не можна по телефону поговорити?", – зауважив Рудик.

"Чи ви думаєте, що після цієї зустрічі Путін скаже "я виводжу війська Російської Федерації", присутність яких вони заперечують уже протягом семи років? Не скаже – ні з Донбасу, ні з Криму. Після останньої Нормандської зустрічі він навіть не може виконати зобов'язання, які він нібито взяв перед нашою стороною з приводу звільнення полонених", – пояснив депутат.

"Про що вони будуть говорити – про Пасху, про Великдень? Про те, як вони провели це свято і як святкуватимуть 9 травня спільними зусиллями? Чи він буде розказувати ті самі наративи, як Радянський Союз і Росія перемогли нацизм без української сторони? Це приречена зустріч від самого початку, і я не розумію, яким треба бути геніальним полководцем і головнокомандувачем, щоб самому наполягати на цій зустрічі", – додав Рудик.

Дивіться повний запис програми "Велика політика":

Нагадаємо, 20 квітня президент Володимир Зеленський запропонував російському лідеру Володимиру Путіну провести зустріч у будь-якій точці українського Донбасу, де зараз триває війна. У відповідь глава держави-агресора заявив, що спершу варто поговорити із так званими "ЛНР і ДНР". І запросив українського президента на зустріч до Москви.

28 квітня Зеленський заявив, що Ватикан є "ідеальним місцем" для проведення переговорів із Володимиром Путіним.

Попередній матеріал
Скандальний захист кандидатської Іллі Киви: ще один науковець спалив свій диплом кандидата наук
Наступний матеріал
Працюють без зарплати: як і для чого волонтери відкрили благодійне кафе у Львові – сюжет
Loading...