lenta.ru

Земанівський путінізм: президент Чехії засланий козачок Росії - Чорновол

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" політичний аналітик Тарас Чорновіл заявив, що президент Чехії Земан – агент впливу Кремля

"На майданчику ПАРЄ завжди відпрацьовуються відверто російські речі. Президент Чехії відомий не лише своїми проросійськими заявами, а й корупційними зв'язками, зокрема, з "рос. желєзниє дорогі", які його постійно фінансували. Це називається використання Росією певних засланих своїх козачків, яких вони мають достатньо багато в різних країнах світу, у тому числі і президент Чехії. Для нас щастя, що чеський уряд має кардинально іншу позицію. Те саме бачимо у Молдові. Заяви абсолютно дикі і стовідсотково путінські", – заявив Чорновіл.

"Це є пряме продовження політики Москви. Чому для нас болісний майданчик ПАРЄ, на цьому майданчику немає чітких правил гри, в Євросоюзі подібні речі не проходять", – додав аналітик.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Нагадаємо, президент Чеської Республіки Мілош Земан вважає втрату Україною Криму "завершеною справою" та пропонує владнати її за допомогою виплат Києву. Про це він заявив у Страсбурзі під час звернення до депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи.

"На мою думку, буде якась компенсація для України – чи у фінансовій формі, чи нафтою і газом", – наголосив він. Президент Чехії визнав незаконність анексії Криму, але заявив, що питання вирішене: "Крим – це анексія, без сумніву. Це завершена справа".

Попередній матеріал
Тисяча артефактів про УПА: де подивитися на унікальні експонати
Наступний матеріал
Не окопами самими: як мужні руки бійців АТО прифронтовій школі допомагають
Loading...

Логвинський: Земан "трошки помилився" щодо Криму

У ПАРЄ закликали РФ негайно і беззаперечно звільнити Умерова

Президентом ПАРЄ обрали представника Кіпру Стеллу Кіріакідіс

Президент 11 жовтня виступить на засіданні ПАРЄ

МЗС вимагає від ЮНЕСКО "адекватних дій на агресію РФ" – прямого моніторингу в Криму

Реінтеграція ОРДЛО: У законопроект внесуть правки щодо Криму