Ірина Геращенко
Ірина Геращенко фото Ірини Геращенко / Facebook

Геращенко відповіла Земану на закид віддати Крим: "Україна не буде торгувати своїми громадянами і територією"

  Ірина Геращенко на закиди президента Чехії Мілоша Земана віддати Крим заявила, що Україна не буде торгувати своїми громадянами, територією, суверенітетом, честю і гідністю

  "Жахливий у своєму цинізмі виступ президента Чехії Земана на сесії ПАРЄ, який активно промотував Путіна, закликав негайно зняти санкції, бо вони не діють і б'ють по ЄС, а не РФ. А Україні він, фактично, порадив домовлятися про фінансову чи нафтогазову компенсацію з РФ за вкрадений Крим... Україна не буде торгувати своїми громадянами, територією, суверенітетом, честю і гідністю. Це не продається", – заявила перший заступник голови Верховної Ради на сторінці у Facebook.

  "Це так сумно – бачити повну політичну деградацію. І так шкода було чеську делегацію, яка почувала себе ніяково і незручно під цим потоком безпринципності і відсутності моралі та принципів. Але ще більше мене засмутили ті аплодисменти деяких європейців, які звучали в залі під час виступу Земана, заяви деяких парламентарів ПАРЄ про його прозорість і мудрість. Свідчення, що в Європі є певна кількість політиків, для яких принципи мають ціновий еквівалент – не новина", – додала Геращенко.

  Нагадаємо, президент Чеської Республіки Мілош Земан вважає втрату Україною Криму "завершеною справою" та пропонує владнати її за допомогою виплат Києву. Про це він заявив у Страсбурзі під час звернення до депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи.

  "На мою думку, буде якась компенсація для України – чи у фінансовій формі, чи нафтою і газом", – наголосив він. Президент Чехії визнав незаконність анексії Криму, але заявив, що питання вирішене: "Крим – це анексія, без сумніву. Це завершена справа".

  Попередній матеріал
  "Легалізація криптовалюти в Україні": У ВР запропонували законопроект про цифрову валюту
  Наступний матеріал
  Перегляд Угоди про асоціацію можливий лише у контексті забезпечення європерспективи України – Клімкін
  Loading...