Софія Федина
Софія Федина 5 канал

"Зеленський є зрадником України": Федина про дії президента щодо армії і війни

Читайте по-русски
Депутатка від "ЄС" розповіла, чому блокування телеканалів Медведчука не допоможе Зеленському заслужити повагу

Народна депутатка від фракції "Європейська солідарність" Софія Федина заявила, що не готова змінити своє ставлення до президента Володимира Зеленського навіть після блокування телеканалів Віктора Медведчука. Чому саме, вона розповіла у ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі".

"Напевне, я неправильний політик, бо я не хочу оце все оцінювати (рішення РНБО щодо санкцій проти каналів Медведчука, – ред.) з тієї точки зору, чи це вигідно мені і моїй партії. Я буду оцінювати це з точки зору, наскільки конкретне рішення вигідне для моєї держави. В політичному вимірі – це правильне рішення. В правовому – ми можемо мати абсолютно катастрофічні наслідки, тому політичну складову треба захистити сукупно. Але чи готова я змінити своє ставлення до потерпілого Володимира Зеленського? Ні, не готова. І не тільки через свою справу", – сказала Федина.

Позавчора, 2 січня, відбувся суд над музикантом і ветераном війни на Донбасі Андрієм Антоненком, до якого не допустили поручителів, і в цей же день ворожий снайпер вбив українського бійця.

"Це вже п’ята втрата з початку року, не рахуючи поранених. Ви чули хоч одне слово Зеленського щодо наших бійців, щодо того, що відбувається на передовій? Для мене одне із завдань, з якими я йшла до Верховної Ради, позиціонуючи себе як волонтер, – це є захист моїх хлопців. Це одне із визначальних, чому я вважаю, що Володимир Зеленський є зрадником України. Але навіть якщо в цих реаліях він хоч щось зробить доброго, то я скажу, що це було добре", – підсумувала Софія Федина.

Дивіться повну версію програми:

Попередній матеріал
Важила 9 кілограмів у 15 років: на Дніпропетровщині у матері вилучили дитину з інвалідністю
Наступний матеріал
Пожежа в запорізькій лікарні: родинам загиблих виплатять по 50 тис. грн
Loading...

Федина пояснила, чому канали Медведчука не заблокували в 2018 році

Блокування проросійських каналів: чи надовго – Федина і Шараскін у ток-шоу "Дійові особи"

Підсумки Зе-2020 – "На власні очі"

"Багатостороння шизофренія": заяви представників уряду суперечать одна одній – Федина

Брифінг Софії Федини та Володимира Ар'єва у Верховній Раді

Кожен, хто знущається над українськими патріотами і захисниками, відповідатиме перед законом – Порошенко