Софія Федина
Софія Федина 5 канал

"Народжується маленький диктатор": Федина про звернення Зеленського до "слуг"

Читайте по-русски
Під час аудіозвернення до "слуг народу" Зеленський по суті погрожував своїй фракції, вважає нардепка

Президент Зеленський та його оточення знали, що КСУ готує рішення щодо декларації, вважає народна депутатка від "Європейської солідарності" Софія Федина. Про це вона сказала в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

За її словами, Зеленський знав про рішення КСУ, знав не просто як факт: "Ця вся ситуація для чогось була потрібна. Тепер питання – для чого. Який ми маємо результат рішення КСУ? Ми маємо сотні справ, які були порушені за недобросовісне декларування, за приховування майна, які зараз просто будуть закриті", – сказала Федина.

На її думку, в Україні існує ціла категорія людей, яка зневажає закон та всіх українців.

"І сьогодні ці люди навіть не відбудуться публічним розголосом, вони не відбудуться "адмінкою". Просто все закривається, а вони залишаються великими красивими героями", – зазначила нардепка.

Вона також наголосила, що під час аудіозвернення до "слуг народу" Зеленський, по суті, погрожував своїй фракції.

"Не просто там розпусками парламенту, а він вживав нацистську риторику у своєму аудіозверненні. А це все веде до того, що в нас народжується маленький диктатор. Диктатура – це є завжди погано", – підсумувала нардепка.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський записав аудіозвернення до "Слуг народу". Глава держави в партійному чаті закликав обранців вжити суворих рішень щодо суддів Конституційного Суду. Такий формат спілкування з депутатами пояснив браком часу.

Дивіться повний випуск токшоу "Велика Політика":

Попередній матеріал
Замість їдальні – лікарняна палата, а кисневими концентраторами користуються по черзі – в Дніпрі критична ситуація в міській лікарні
Наступний матеріал
Відрив мінімальний: триває підрахунок голосів на президентських виборах у США – включення
Loading...