Зеленський та Коломойський
Зеленський та Коломойський відкриті джерела

Зеленському наполегливо порекомендують позбавити Коломойського громадянства України і видати його США – Філатов

  Читайте по-русски
  Якщо вже американці "взялися за когось, то знайдуть навіть в Антарктиді"

  Міський голова Дніпра Борис Філатов прокоментував звинувачення олігарха Ігоря Коломойського у відмиванні на території США грошей, вкрадених в Україні. Про це він написав у Facebook.

  "Звичайно, ви всі вже прочитали цю новину. Чи зловтішаюся я цією новиною? Зовсім ні. Ба більше, на відміну від Ігоря Валерійовича, який ніколи не гребував ніякими методами (від мусорів до бандитів) в розправі над конкурентами, колишніми партнерами або просто неугодними, я вважаю, що бажати іншим "суми та тюрми" – найвищою мірою підло. І тому цілком щиро сподіваюся, що Ігор Валерійович гідно витримає цей удар долі. Тим паче, що легко йому точно не буде. Якщо вже американці взялися за когось, то це всерйоз і надовго. Знайдуть навіть в Антарктиді", – написав Борис Філатов.

  "Обізнані люди кажуть, що найближчим часом партнеру Ігоря Валерійовича – президенту Зеленському – буде запропонована проста схема. З урахуванням того, що в Коломойського офіційно три громадянства і він ніколи цього не приховував, а в Україні дозволено мати лише одне, Володимиру Олександровичу буде наполегливо рекомендовано позбавити ІВК українського громадянства. А після цього видати міжнародного злочинця американському правосуддю", – зазначив чільник Дніпра.

  Олігарха Ігоря Коломойського, якого в четвер, 6 серпня, міністерство юстиції США офіційно звинуватило в розкраданні мільярдів доларів з "ПриватБанку", вважають партнером і союзником президента Володимира Зеленського. Про це йдеться у статті впливового американського видання The Washington Post. Відомо також, що американський мін'юст має намір конфіскувати нерухомість Коломойського і Боголюбова на $70 млн.

  Попередній матеріал
  Коломойський, звинувачений мін'юстом США у мільярдних крадіжках, є партнером президента Зеленського – WP
  Наступний матеріал
  У США хочуть відібрати $731 млрд у багатіїв
  Loading...