Засідання Комітету з питань охорони здоров'я щодо конфліктної ситуації у медичному університеті ім. Богомольця – трансляція

Пряма трансляція

"5 канал" транслює засідання Комітету з питань охорони здоров'я щодо конфліктної ситуації у Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця.

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров'я відсторонило ректора медуніверситету Катерину Амосову від обов'язків через зрив ліцензійного іспиту "Крок" для студентів-стоматологів третього курсу. 

Крім того, у навчальному закладі зчинився скандал через смерть студентки Мукаддас Насирлаєвої. За даними слідства, 30 січня 19-річна дівчина з Туркменістану вкоротила собі віку, стрибнувши зі столичного мосту Патона. Адвокат родини переконаний, до трагічного кроку її підштовхнули саме в університеті, де їй відмовилися надати документи для отримання посвідки на проживання в Україні. Тіло дівчини й досі не знайшли.

Попередній матеріал
13 потерпілих, 9 затриманих: речник МВС прокоментував сутички під ВР
Наступний матеріал
Синоптик розповіла, коли в Україну прийде справжня весна

Університетська спільнота НМУ ім. Богомольця постала на захист автономії вишу

Гілюк: Про які проблеми вишу може знати Супрун, не відвідавши НМУ ім. Богомольця жодного разу

Блокування стипендій чи зрив навчання: яка ситуація склалася навколо НМУ ім. Богомольця

Медуніверситет Богомольця оголосив безстроковий страйк – у МОЗ відреагували

Рятувальники призупиняють пошукові роботи тіла 19-річної студентки: яка причина

Відсторонена ректор медуніверситету Богомольця про зрив іспиту: Це використання студентів для зведення зі мною особистих рахунків