5 канал

Рятувальники призупиняють пошукові роботи тіла 19-річної студентки: яка причина

Через низьку температуру повітря виникла загроза життю та здоров'ю водолазів-рятувальників

Рятувальники тимчасово припиняють пошуки тіла 19-річної студентки з Туркменістану Мукаддас Насирлаєвої, яка стрибнула з моста Патону. Про це повідомляє прес-служба ДСНС. 

Як стало відомо, причиною призупинення пошукових робіт є погіршення погодних умов.

"У зв'язку із пониженням температури навколишнього середовища, початку льодоходу на річці Дніпро, обмерзання легеневих автоматів на водолазному спорядженні, створюється загроза життю та здоров'ю водолаза-рятувальника, тому проведення пошуково-водолазних робіт дівчини, яка стрибнула з мосту Патона, призупинені", – зазначили рятувальники.

Вони запевняють: з початком плюсової температури планується проведення пошукових робіт на поверхні акваторії річки Дніпро.

Як стало відомо, від початку пошукових робіт водолази обстежили більш як 300 га акваторії річки.

Як повідомляв 5.ua, 19-річна студентка столичного медичного університету імені Богомольця Мукаддас Насирлаєва вкоротила собі віку, стрибнувши з моста Патону. Причиною цього, за словами рідних дівчини, стало те, що адміністрація вишу відрахувала студентку 1-го курсу через закінчення терміну дії візи. Насирлаєва не встигла оформити дозвіл на проживання та не виїхала до Туркменістану, щоб отримати нову візу. Нині поліція порушила справу за фактом доведення до самогубства. Керівництво університету на час розслідування відсторонило від виконання обов'язків заступника декана по роботі з іноземними студентами Тетяну Тимохіну. 

Попередній матеріал
На 95-му році життя помер народний артист України
Наступний матеріал
У посольстві Росії в Аргентині знайшли 400 кг кокаїну – ЗМІ