Муккадас Насирлаєва
Муккадас Насирлаєва
Ровшанбек Розметов / Facebook

Резонансне самогубство студентки: університет Богомольця відсторонив заступницю декана

За повідомленнями ЗМІ, 19-річна громадянка Туркменістану стрибнула з мосту Патона в Києві ще 30-го січня

Прокуратура Києва розпочала розслідування смерті 19-річної студентки із Туркменістану Муккадас Насирлаєвої за ч.1 за ст.120 (доведення до самогубства) КК України. Відповідно до інформації правоохоронців, ще 30-го січня дівчина вкоротила собі віку, стрибнувши у воду з мосту Патона. Тіло вже третій день шукають київські рятувальники.

У прокуратурі зазначають, що за оприлюдненою у ЗМІ інформацією, на трагічний крок дівчину могли підштовхнути проблеми в медичному університеті імені Богомольця, де вона навчалася. Зокрема – непорозуміння з керівництвом. Тож нині тривають слідчі дії.

Водночас, керівництво університету на час розслідування відсторонило від виконання обов'язків заступника декана по роботі з іноземними студентами Тетяну Тимохіну. Про це йдеться в заяві на сайті навчального закладу. Нині у виші триває службова перевірка.

Нагадаємо, адміністрація закладу відрахувала студентку 1-го курсу через закінчення терміну дії візи. Дівчина не встигла оформити дозвіл на проживання та не виїхала до Туркменістану, щоб отримати нову візу.

Як твердять близькі загиблої – останньою, з ким перед смертю спілкувалася Насирлаєва, була саме Тимохіна, яка не пішла на поступки та не підписала рекомендаційного листа, який міг посприяти в наданні посвідки на проживання в Україні.

Дивіться також фотогалерею:

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Після ДТП із маршрутками влада Києва розпочала тотальну перевірку перевізників
Наступний матеріал
"Час.Підсумки дня": Інтерв'ю з Юрієм Чижмарем і Леонідом Ємцем – відео