"Медведчук" на Банковій
"Медведчук" на Банковій 5 канал

Закидали "Медведчука" яйцями та "похоронили" Конституцію: на Банковій активісти провели мітинг – включення

Читайте по-русски
Навіть попри сильний дощ, близько 200 представників "Національного корпусу", "Правого сектора" та ВО "Свобода" вишикувалися під стінами будівлі АПУ

"Похорони конституції" – акцію з таким гаслом провели активісти під стінами Офісу президента. Не завадила їм навіть погода. Попри дощ – вишикувалися під стінами будівлі. За перебігом акції стежила кореспондентка "5 каналу" Ірина Сисак.

"Хто такий Віктор Медведчук?" – із таким гаслом під стіни будівлі Адміністрації президента (тепер уже Офіс президента) прийшли активісти об'єднаних націоналістичних сил.

Близько 200 представників "Національного корпусу", "Правого сектора" та об'єднання "Свобода" вишикувалися під стінами будівлі попри сильний дощ. Учасники акції запитували, чому саме Віктор Медведчук домовляється про звільнення українських полонених. Попри те, що він не політик і не посадовець.

Крім того, наголошують, що такий хід є нічим іншим, як загравання із проросійським електоратом перед виборами. Націоналісти облаштували палатку із лялькою у вигляді кума Путіна, а всі охочі мали змогу закидати її яйцями. До активістів з будівлі адміністрації – так ніхто і не вийшов.

"Для нас це людина, яка допомагала Росії окуповувати Крим, яка розпалювала конфлікт на теренах Східної України. Людина, яка принесла багато зла українській нації. Для цієї влади хто ця людина – ми не розуміємо", – пояснює керівник центрального штабу "Нацкорпусу" Родіон Кудряшов.

Інший представник "Національного корпусу" Денис Котенко додає: "Зараз перед виборами, щоб заробити собі бали і показати проросійському електорату, що от він перший у перемовах з Росією – і він поїхав туди. Чому він туди поїхав, хто він такий, які повноваження на це він має? Він не офіційний представник, не посадовець, не політик".

Крім того, на Банковій влаштували символічне "поховання Конституції" – зі справжньою труною. Активісти вимагають звільнення глави Офісу президента Андрія Богдана, а також прес-секретаря глави держави Юлії Мендель.

Дивіться також: Росія зажадала судилища над моряками за своїми законами: Зеленський звинуватив Клімкіна за ноту у відповідь

Попередній матеріал
"Ні – кумівству під час призначень": в Одесі пікетують призначення Андрейчикова головою ОДА
Наступний матеріал
Нефьодов, Слободян і Зубко в програмі "Інформаційний вечір" – відео
Loading...