Леонід Кравчук
Леонід Кравчук Українська правда

Заяви на форумі "Русский Донбасс" суперечать офіційній позиції представників ОРДЛО – Кравчук

Читайте по-русски
Голова української делегації пообіцяв підняти це питання на наступній зустрічі ТКГ

Заяви ватажка донецьких бойовиків суперечать риториці представників ОРДЛО на засіданнях Тристоронньої контактної групи. Так глава української делегації прокоментував так званий форум, що відбувся в окупованому Донецьку, передає "5 канал". 

В етері телеканалу "Україна 24" Леонід Кравчук заявив, на засіданнях представники бойовиків говорять про те, що мир настане тоді, коли Україна ухвалить відповідні закони та створить усі необхідні умови для цього. 

Натомість ватажок Пушилін заявляє про створення підконтрольних РФ держав. На думку Кравчука, це зовсім інша філософія та підхід. А такі заяви породжують багато запитань до окупантів.

"Я поставлю запитання на наступній зустрічі Гризлову (глава делегації Росії в ТКГ – ред.): як вам вірити, якщо йдеться про створення національних російських державних структур з інтеграцією до Росії, навіщо ви мучите людей? Чого ви хочете? Вони думають, що ніхто не зрозуміє, чого вони хочуть насправді. Я ставлю запитання: кому вірити? Гризлову, підлеглим Росії ОРДЛО, Пушиліну?" – заявив Кравчук.

Нагадаємо, цими днями в окупованому Донецьку проходить так званий форум за участю, зокрема, російських політиків і пропагандистів. На форумі ухвалили доктрину "Російський Донбас", що передбачає захоплення всієї території Донецької і Луганської областей України.

У країні-агресорці ж заявили, що включати окуповані території Донецької та Луганської областей до складу РФ не планують.

А в українському МЗС зазначили, що позиція України щодо окупованих територій залишається незмінною, а писати фантастичні романі або документи, які нагадують твори фантастів, – не заборонено.

Попередній матеріал
"Трохи злий на Трампа" – у мережі показали уривок з інтерв'ю Зеленського американському телеканалу
Наступний матеріал
"Гаррі Поттер і філософський камінь" надрукували шрифтом Брайля в Україні
Loading...

Нардепи відреагували на доктрину окупантів "Русский Донбасс" – назвали це відвертанням уваги населення від буденних проблем

У МЗС відреагували на російський форум "Русский Донбасс" – "писати документи, які нагадують твори фантастів, не заборонено"

За проросійську риторику та розпалювання національої ворожнечі: Нацрада оштрафувала канал "112 Україна"

"Повторює тези російської пропаганди": викладачка одного зі столичних ВИШів вважає Україну американською колонією

Відомі бренди відмовилися від співпраці з українською блогеркою через поширення нею пропагандистських меседжів РФ

Майкл Щур: "Створюйте якомога більше українського контенту, це єдиний спосіб витіснити Росію з інформаційного поля"