Наталія Воронкова в ефірі програми 'ІнфоДень'
Наталія Воронкова в ефірі програми 'ІнфоДень' 5 канал

Загороднюк і Хомчак грають у мавпочку, яка нічого не бачить, не чує і не хоче говорити – Воронкова

Читайте по-русски
Генерали і полковники кажуть, що їм не можна давати інтерв'ю без дозволу заступника голови Міноборони, розповіла волонтерка

Голова ГО "Волонтерська сотня Доброволя" Наталія Воронкова в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" оцінила роботу міністра оборони Андрія Загороднюка і начальника Генштабу Руслана Хомчака та розповіла про проблеми в українському війську.

"Зараз влада, як раз і Загороднюк і Хомчак це робить, вони грають у мавпочку, яка нічого не бачить, нічого не чує і не хоче говорити. Зараз політика Міністерства оборони, на жаль, звелася до того, що ми не говоримо про наші проблеми. Коли я працювала з попередніми очільниками, теж не було все гладко, але там чули. Зараз від проблем просто всі відмахуються", – наголосила Воронкова.

Вона додала: "Я дуже багато знаю командирів у Військово-морських силах, до яких приїжджають перевірки і знаходять дві тисячі недоліків. Один з яких, щоб ви розуміли їхню смішність, чому портрет одного діяча висить нижче від іншого портрета діяча. Це смішно, коли ти знаєш, що цей батальйон серед Військово-морських сил найкращий".

Також волонтерка прокоментувала звільнення керівниці управління комунікації і преси Міністерства оборони України Яни Холодної.

"Я пов'язую це з накладеним табу, яким керує Аліна Фролова, про яке мені розповідали генерали і полковники, що їм без дозволу Фролової заборонено давати інтерв'ю. Вибачте, те, що ви будете замовчувати ці проблеми, вони просто як сніжний ком потім будуть наростати, і чого ви дочекаєтеся, я не знаю", – сказала волонтерка.

Вона продовжила: "Немає спілкування ні з громадськістю, ні з військовими. Я тільки приїхала з фронту. Всю інформацію хлопці отримують від мене. "Ну що там відбувається, що це за брєд, поясни нам. Вони випробовують наше терпіння, вони хочуть дочекатися, поки ми закінчимо тут, повернемося і підемо на Київ?" Таке враження в усіх бригад, у яких я була, що Міноборони своєю політикою випробовує їхнє терпіння".

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, нещодавно Андрій Загороднюк заявив, що Міністерство оборони планує побудувати дві нові військові бази.

Попередній матеріал
Зустріч предстоятелів в Аммані: що значить відсутність Вселенського Патріарха Варфоломія
Наступний матеріал
Які покращення змусили би українців сказати, що країна рухається в правильному напрямі – директор групи "Рейтинг"
Loading...

"Першими почали терористи" – головні заяви Загороднюка

Міноборони побудує дві нові військові бази за стандартам НАТО – Загороднюк

Міністр оборони розповів, чому розведення військ по всій лінії розмежування не підходить українській стороні

Міністр оборони пояснив, з якого віку служба в армії обов'язкова, а з якого – добровільна

У 2019 році до ЗСУ надійшло більш як 7 тисяч одиниць бойового озброєння – подробиці

Брифінг щодо Державного оборонзамовлення та оборонних закупівель