wartime.org.ua

"Забули попередити": РФ планує відпрацювати на навчаннях "Захід-2017" застосування ядерної зброї – Мацеревич

У міноборони Польщі кажуть, що "Захід-2017" – найбільш багатофункціональні навчання Росії за останні 30 років

Російсько-білоруські навчання "Захід-2017" триватимуть і після 20 вересня. Тоді військові відпрацюють застосування ядерної зброї. Про це заявив міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич в ефірі телеканалу TVP Info, передає DT.ua.

"Навчання триватимуть, цього разу із відпрацюванням застосування ядерної зброї, що не було включено в їх програму", – зазначив керівник польського оборонного відомства.

Також очільник польського Міноборони нагадав, що військова доктрина РФ передбачає можливість нанесення превентивного удару по імовірному противнику. "Навчання "Захід-2017" є лише найбільшими, а і найбільш агресивними і багатофункціональними з усіх навчань Росії за останні 30 років", – наголосив Мацеревич.

Як повідомляв 5.UA, раніше у НАТО заявили, що військові навчання "Захід-2017" у Білорусі можуть виявитися "троянським конем" і після їх закінчення Росія може залишити армію в Білорусі. У Генштабі ЗСУ вважають, що спільні російсько-білоруські навчання "Захід-2017" – це чергова спроба тиску агресора не лише на Україну, а і на країни-члени НАТО. У першу чергу, на країни Балтії і Польщу.

Також додамо, що раніше у білоруському Міноборони запевняли: війська Російської Федерації до 30 вересня залишать територію Білорусі.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Дуда: В Україні та Грузії порушено фундаментальні принципи ООН – недоторканність кордонів
Наступний матеріал
У Польщі заарештували трьох українців: які обвинувачення
Loading...