korrespondent.net

"Забагато що соромно й купа недоробленого": Аваков наголошує на необхідності змін у законах про громадянство

За словами міністра внутрішніх справ, треба чіткіше прописати процедури надання й позбавлення громадянства

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков переконаний у необхідності внесення змін в українське законодавство щодо надання й позбавлення громадянства. Про це він повідомив на сторінці у Facebook.

"Переконаний, що восени, з початком роботи парламенту потрібно негайно вносити коригування в українське законодавство – чіткіше, твердіше й недвозначніше прописавши процедури надання й позбавлення громадянства, непохитні права громадян України – незалежно від будь-чиєї волі або у самій Україні та за її межами", – написав Аваков.

Міністр нагадав, що Росія оголосила про спрощену процедуру отримання громадянства для українців.

"Та ось питання: а задля чого, навіть погано освіченій, забитій пропагандою раша тіві людині вступати у російське підданство і брати російський паспорт? Може, грошей більше заробляти стане, податки менші, якість життя вища? Якщо ви не живете в екрані раша тіві – то ні. Ніяк...", – додав він.

За словами Авакова, в Україні на сьогодні є багато недоліків, "за багато що соромно й купа всього недоробленого, але ж і зроблено нами ох не мало" і за останні три роки є чим гордитися, "і це при війні з російською імперією, що має нахабство пропонувати тепер нашим громадянам спрощене російське підданство".

"Якщо після трьох років війни, смертей і брехні, принесених Росією українцям, все ще залишається той простак, який нехай навіть говорить не так, як я, на слобожанському українському суржику, а на чистому лінгвістичному російському – і він хоче возз'єднатися з "матінкою Росією" – нехай! Терміново нехай бере собі російський паспорт! Тільки наше українське громадянство з такого роду вчинком сумісно бути не повинно. Ніяк", – наголосив міністр внутрішніх справ.

19-й саміт Україна-ЄС: Як Порошенко з Туском і Юнкером зустрічався – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Офіцер РФ намагався скоїти самогубство через те, що командування не дало йому відпустку й не відпустило в Росію
Наступний матеріал
США розкритикували плани Туреччини купити у РФ зенітні комплекси С-400

Позитивна динаміка: у МВС повідомили про зниження рівня злочинності

Брифінг міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Головного військового прокурора Анатолія Матіоса – трансляція завершена

Закон "Про Конституційний суд", вибори до Верховного суду – "Час. Підсумки дня"

Порошенко підписав закон про Конституційний суд України

"Рубрика "Продажні менти" – Троян прокоментував своє "затримання" на хабарі у 2 млн грн

Порошенко підписав закон про обов'язкове встановлення лічильників тепла та води