Нацполіція
Нацполіція misto.kh.ua

Позитивна динаміка: у МВС повідомили про зниження рівня злочинності

За словами Арсена Авакова, зниження рівня злочинності по групам злочинів становить від 10% до 22% порівняно з аналогічним періодом 2016 року

За півроку роботи Національна поліція України досягла зниження рівня злочинності до 22%. Про це в понеділок, 17 липня, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

"Зниження рівня злочинності по групам злочинів становить від 10% до 22% порівняно з аналогічним періодом 2016 року", – заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, підсумовуючи роботу Національної поліції.

У повідомленні зазначено, що у сфері особливо тяжких злочинів проти життя і здоров'я людей рівень розкриття злочинів становить від 87% по умисних вбивствах до 93% – нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Міністр також зазначив, що позитивна динаміка спостерігається у захисті економіки. Так, за півроку зростання рівня розкриття злочинів у сфері господарської діяльності становить 22%, у сфері службової діяльності – 53%, у сфері використання бюджетних коштів – 16%.

"Плідно вдалося попрацювати і з напрямом протидії корупції. В 4 рази більше, ніж за перше півріччя минулого року, направлено до суду протоколів про порушення антикорупційного законодавства, в 1,5 разів – актів про правопорушення з ознаками кримінального злочину, в 2,5 разів – обвинувальних актів за фактом зловживання владою або службовим становищем", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв 5.UA, цьогоріч у травні Нацполіція отримала 635 гібридних Mitsubishi Outlander.

Попередній матеріал
Підсумки роботи ВР та до яких компромісів готові українці задля вирішення конфлікту на Донбасі – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
Порошенко прибув з візитом до Грузії: заплановане підписання угод
Loading...

На Київщині МВС відкриє центр реабілітації для воїнів АТО, які отримали контузії

У МВС пояснили, як діятимуть мобільні групи з протидії домашньому насильству

У Запоріжжі Авакову показали новий штурмовий катер водної поліції