Діти
Діти ok.ru

У МВС пояснили, як діятимуть мобільні групи з протидії домашньому насильству

  За даними ООН, близько 60% жінок в громадах регулярно страждають від фізичного насильства

  Міністерство внутрішніх справ констатує початок роботи мобільних груп з протидії домашньому насильству в Києві, Одесі та Сєвєродонецьку Луганської області. Зокрема, групи почали роботу в Дарницькому районі Києва, Малиновському районі Одеси і в Сєвєродонецьку. Про це сьогодні в ефірі "1+1" розповіла заступник міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва, повідомляє tsn.ua.

  За офіційними даними доповіді безпеки і правосуддя в Україні програми розвитку ООН, близько 60% жінок в громадах регулярно страждають від фізичного насильства. Найбільшу небезпеку вони відчувають не лише у нічний час, а й у власних оселях. При цьому Дєєва сказала, що статистика може бути применшеною, бо багато випадків насильства залишаються приховуваними. За її словами, причина цьому, були випадки, коли на такі випадки не звертали належної уваги, а також люди не знають, в які саме інстанції і до яких спеціалістів звертатися.

  Чиновниця розповіла, як у яких випадках варто викликати патрульних і які повноваження отримають поліцейські в разі випадків побутового насилля. 

  "Ми створили мережу з протидії домашньому насильству. Це мобільні групи, до яких входять співробітники з різних підрозділів, починаючи з патрульної поліції, дільничного, слідчого блоку і ювінальної привенції у справах дітей, аби оперативно реагувати на випадки домашнього насильство", – сказала Дєєва.

  Вона також розповіла, як викликати мобільні групи: "Телефонувати треба на 102 і кажете, у мене є така проблема. А вже справа поліції реагувати. Спочатку виїжджає патрульна поліція, а потім у якщо це дійсно прецедент тяжкого домашнього насильства, виїжджає мобільна група".

  Дєєва додала, що в жовтні 2017 року Нацполіція представить результати роботи груп. А сам проект планують запустити проект по всій території України до середини 2018 року.

  Попередній матеріал
  "Твори добро": У Сумах донорів довели до сліз радості
  Наступний матеріал
  Московський патріархат в Україні: церква чи релігійний філіал ФСБ - відеоаналіз
  Loading...

  Аваков: Подружня пара киян продала новонароджену дівчинку за $7 тис.

  "Прозорий офіс": У Києві відкрили сучасний сервісний центр МВС

  "Без права на освіту": як здолати перепони та влаштувати до школи "особливу дитину"