Вакцина
Вакцина Shutterstock

"За здоров'я українців відповідає фірма зі статутним капіталом в $1 тис.": депутат про корупцію при закупівлі вакцини

Читайте по-русски
Вікторія Сюмар заявила, що вакцину так довго "шукали", бо хотіли її закуповувати через фірму-прокладку, а не всі погоджувалися

Народний депутат від фракції "За майбутнє" Антон Поляков заявив, що йому подобається те, що влада нарешті визначилися, яка вакцина хороша і в якої країни її необхідно закуповувати, але йому дуже не подобається той факт, що всі закупівлі за фактом закриті. Про це політик розповів у ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

"Мені зараз доводиться робити запити для того, щоб дізнатися, скільки реально витрачається на ці закупівлі і хто на них заробляє. Фірма, яка бере відповідальність на себе за закупівлю цієї вакцини Covishield, у неї статутний капітал 28 тис. грн (близько $1 тис., – ред). Це та фірма, яка відповідає за здоров'я всієї нації", – розповів він.

Антон Поляков також упевнено заявив, що вакцинуватися препаратом Covishield не буде.

"Нехай Зеленський собі хоч 10 раз зробить щеплення або Степанов з Єрмаком. Мені все одно, для мене вони не є авторитетом. Авторитетом є звичайні лікарі, які в більшості своїй відмовляються від вакцини", – підсумував депутат.

У той же час народна депутатка від фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар заявила, що міністр охорони здоров'я Максим Степанов не приходить на ефіри через те, що до нього першого будуть питання про фірму-прокладку.

"Чому вакцину так довго "шукали"? Кажуть, тому що хотіли через фірму-прокладку, а не всі погоджувалися. Всі держави закуповують напряму, без всяких прокладок з уставними капіталами у 28 тис. грн. Тому, якщо справді тут була корупція, то, напевно, корупція є причиною недовіри до влади сьогодні і до такого важливого процесу, як вакцинація", – розповіла Вікторія Сюмар.

Нагадаємо, що 23 лютого в Україну прибула перша партія вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield).

Попередній матеріал
Чому різко зросла вартість пального та які це матиме наслідки – сюжет
Наступний матеріал
Справа вагнерівців: життя ключового свідка під загрозою – Порошенко
Loading...

Зе-вакцинація: у відповідь на топлес-фото Зеленського мережа вибухнула фотожабами

Президентське ню: на що готова влада задля популяризації вакцинації – "Велика політика"

"Закарпаття в обмін на вакцину": прем'єр Словаччини оскандалився жартом про домовленості з Кремлем

Зеленський розповів, як почувається після вакцинації від COVID-19

Імунізація: як світ намагається стримати хвилю пандемії – сюжет

Уряд Словаччини на межі розпаду через закупівлю російської вакцини від коронавірусу