Дмитро Лубінець, група "За майбутнє"
Дмитро Лубінець, група "За майбутнє" 5 канал

За весь час Україна повністю виконала лише одну програму МВФ з десяти – депутат

Читайте по-русски
В МВФ ставлять конкретні умови, аби знову не було "кидка" з боку України, вважає Лубінець

Міжнародний валютний фонд не надасть коштів, доки не побачить виконання конкретних умов, адже за весь час співпраці з МВФ Україна виконала лише одну програму з десяти. Про це в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" сказав депутат групи "За майбутнє" Дмитро Лубінець.

"Хтось, можливо, дуже здивується, але за історію незалежної України було 10 програм МВФ. Знаєте скільки з них були виконані остаточно? Одна. Як це виглядає – Україна приїжджає, дайте коштів. От умови: зміна законодавства, ціни, прозорість – все це. Окей, ми готові. Дали перший транш, а потім же потрібно виконувати. Проходить якийсь час – те не змогли, те не змогли. Вибачте, давайте цю програму прикриємо і нову програму. І отак по колу ми ходимо. Так, це "кидалово" з боку України, і МВФ це розуміє. Тільки раніше давали більше коштів, і легше. А тепер у цій програмі є конкретні умов, бо скільки це може продовжуватися", – зазначив депутат.

Лубінець також відповів на питання стосовно того, на якому етапі зараз перебуває виконання вимог МВФ.

"Умови не виконані взагалі. Коли влада каже – "ми продовжуємо діалог", вони кажуть правду, бо діалог вони продовжують. Але вони навіть не збираються виконувати ці умови, принаймні зараз", – сказав він.

Дивіться повний запис програми "Велика політика":

Нагадаємо, 13 лютого безрезультатно завершилася місія МВФ в Україну – наступного траншу фінансової допомоги від Міжнародного валютного фонду держава поки що не отримає.

Попередній матеріал
Чи можна дотримуватися Мінських угод та чому їх трактують по-різному – сюжет
Наступний матеріал
Парламентський сексизм: нардеп Рудик назвав колегу "дівчинкою, якій 32 роки" – як реагували в Раді
Loading...