Ведучий телеканалу "Прямий", політтехнолог Тарас Березовець
Ведучий телеканалу "Прямий", політтехнолог Тарас Березовець Newsname

За моєю інформацією, Зеленський вже наклав вето на закон про імпічмент – Березовець

Читайте по-русски
Час підписання цього закону сплив 27 червня

Про таке розповів в ефірі "5 каналу" політтехнолог, ведучий телеканалу "Прямий" Тарас Березовець. 

"Прикметна й доля іншого важливого закону про тимчасові слідчі комісії. Час підписання цього закону сплив 27 червня. Цей закон прописує процедуру імпічменту чинного президента. Вже 2 липня, а жодної інформації про цей закон нема. Тобто зриваються юридичні терміни підписання цього закону. І за моєю інформацією, президент Зеленський вже наклав вето на закон про імпічмент, але вони бояться про це говорити, бо побоюються, що нині на хвилі невдоволення діями президента – провалу ситуації з ПАРЄ – депутати дуже легко можуть подолати вето. І це ще один приклад оцієї брудної кулуарної політики, про яку навіть ніхто не хоче розказувати", – сказав експерт.

Додамо, що Березовець також заявив, що на його думку, очевидно, що "наміри нової адміністрації – переглянути чинний закон про мову, переглянути статус російської мови, в тому числі збільшити її можливості як регіональної мови".

Як повідомляв 5.UA, 6 червня 2019 року Рада ухвалила закон про ТСК, який передбачає процедуру імпічменту, а 12 червня його підписав голова Верховної Ради Андрій Парубій

Попередній матеріал
Ворожа "дискотека" на Маріупольському напрямку: активізувалися навіть там, де раніше була тиша – сюжет
Наступний матеріал
Які є інструменти, аби далі тиснути на Росію задля звільнення українських моряків – Новіков розповів
Loading...