Олексій Голобуцький
Олексій Голобуцький Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": політолог та незалежний експерт Олексій Голобуцький в ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про романтиків та негідників революції, сатиру й контрпропаганду, про тих, хто воює і тих, кому це "пофіг", про громадянство, вибори та колаборантів

"Він – політолог, політтехнолог, історик, автор низки профільних книг, дослідник інфопростору, заступник директора Агенства моделювання ситуацій, син відомого історика Володимира Голобуцького – тобто се Олексій Голобуцький. Як так сталося, що з телеексперта Олексій перетворився на цитованого "русофоба", чиї коментарі й фотожаби вороги аналізують на федеральних телеканалах Рашен Федерейшен.

Почаюємо про романтиків та негідників революції, змоделюємо розвиток ситуацій з нашою державою і з нами, поговоримо про сатиру й контрпропаганду, про тих, хто воює і тих, кому це "пофіг", про громадянство, вибори та колаборантів", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме український політолог, політтехнолог, незалежний експерт Олексій Голобуцький.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 27 березня 2017 року.

Довідка.

У 2001 р. закінчив Львівський Університет ім І. Франка. З 2001 р. заступник Директора Інституту Інформаційного Суспільства. З 2002 р. заступник Директора Агентства моделювання ситуацій. Брав активну участь у громадських, молодіжних та політичних рухах. З 2003 року веде дослідницьку діяльність, зачіпаючи теми внутрішньополітичної ситуації в регіоні, країні, зовнішньополітичних ситуацій, стану господарського сектора, виборчих технологій, автоматизації бюрократичних процесів.

Олексій Голобуцький
Олексій ГолобуцькийFacebook / За Чай.com

Попередній матеріал
ЮНІСЕФ: Життя майже півмільйона дітей в Ємені під загрозою
Наступний матеріал
Московський суд оштрафував Навального

Форостина: Свою революцію та війну ми зустріли непідготовленими. Нас чекає "гра в довгу"

Андрієнко: Я тепер спілкуюся і творю лише для дітей - їх телевізор не бере

Письменник: Поки на Росії ліплять півників з лайна – це їх справа, а коли з цим лайном переходять наш кордон – це вже лютий ворог

Професор Панченко: Ми повинні спинити сліпу ненависть усередині суспільства

Римарук "Молдаван": Або влада виправить свою імпотенцію "віагрою", або - махновщина

Коваль: Визвольна війна триває. І ворог той самий, і розуміє лишень те саме - силу й ненависть